Sony KE-85XH9096 - za 8000PLN

Witam, Jestem posiadaczem 65' SONY XH9005 - jestem bardzo zadowolony działa już ponad 2 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Chciałbym coś większego i rozmyślam zakupić Sony KE-85XH9096 - mam możliwość zakupu za 8000PLN co myślicie? Czy to jest dobry wybór? Z tego co czytam to jest najbardziej sensowna 85tka bo inne warte uwagi są dużo dużo droższe.

PS. Kolejny raz jestem negatywnie zaskoczony, że mimo upływu czasu duże formaty telewizorów droższe i droższe .... Ech ....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No nie, bo duże telewizory 85" i większe jeszcze nigdy nie były tak tanie.
A w tej cenie - nigdy go nie widziałem,
Jeśli jest nowa sztuka - to bym kupił bez wahania.
 
No nie, bo duże telewizory 85" i większe jeszcze nigdy nie były tak tanie.
A w tej cenie - nigdy go nie widziałem,
Jeśli jest nowa sztuka - to bym kupił bez wahania.
Dzięki za odpowiedź, a napisz co myślisz o PHILIPSACH? bo u rodziców stoi 65tka model: Philips 65PUS8506/12 i za każdym razem jak go widzę to ten AMBI naprawdę robi dobre wrażenie. Myślałem że z czasem znudzi mi się to, ale za każdym razem jeszcze bardziej mi się podoba :) Gdybym u siebie miał za telewizorem sporą białą ścianę to rozmyślałbym zakup, jakiegoś dużego PHILIPSA z ambilight. Przez myśl nawet mi przychodzi czy nie zrobić sobie białej ściany :) Kusi...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kolor ściany przecież nie ma znaczenia.
W palecie barw ustawiasz właściwy.
Philips 86PUS 8807- z ambilightem na ścianie robi ogromne wrażenie. Ma też nowy procesor P5 VI generacji.
Ma świetne skalowanie i przejścia tonalne.
Kilka osób z forum ma u siebie ten model. Możesz podpytać - bo wygląda to znakomicie.
 
OK. Kupiłem tego Sony KE-85XH9096 (7900PLN) jak przyjdzie do domu to chciałbym sprawdzić czy to nie jest jakiś po ekspozycji ze sklepu, czyli chciałbym sprawdzić ile ma wyświetlonych godzin. Jak to zrobić? Podpowie ktoś? Dziękuję.
 
Do góry