Sony KE-65XH9096

drosophilia

Active member
Bez reklam
jak? 9096 to model na 2020 r., tak jak i 9005. Chyba, ze cos pomylilem z nr soniaka... A sorry, poczatek KE, nie KD
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
Pisałem już o tym właśnie w innym wątku tutaj na forum, jest oznaczony jako NOWOŚĆ i odpowiednio droższy...
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Koleś w ME strasznie mnie namawiał na Hisense U8QF, twierdząc że sam dla siebie go kupił bo świeci praktycznie jak oled. Faktycznie w ME kosił wszystko łącznie z Sony. Jednak ta VIDAA mnie nie przekonuje i cena też nie taka mała. W 55 calach kosztuje tyle co Sony xh90. Na konkurencyjnym portalu jest test tego cuda...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Petru23

Banned
Ma problem z czerwoną poświata, co hisense uwzględnia jako wadę.
Ruch nawala, ale do końca nie wiadomo przy jakim zrodle
Skalowanie niskich rozdz jest "wystarczające" jedynie
Zamulony system co jak się bawiłem baaaardzo denerwowało.

Miałem go brać, bo super się prezentuje na sklepie. Lepiej niż oledy, które nie dorównują mu jasnością na sklepie.

Ogoknie... Ja nie zaryzykowałem alr okazuje się, że więcej ryzykowałem z sony niż hisense. Może teraz bym się zdecydował.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
tak wiem o tych wadach, szczególnie ta poświata czerwona i ruch mnie odstraszyły też, chociaż i ta vidaa nie jest zbytnio przekonująca. Dzisiaj czytałem na avforums ze jakaś aktualizacja nowa jest i coś tam poprawia, może to i dopracują... ale jeśli chodzi o czerń i ilość nitów w poszczególnych trybach to rządzi
 

Petru23

Banned
z tym, że aktualizacje idą chyba regionami. To, że na AV ktoś skadąś pisze, że dostał nie znaczy, że inni też ją mają ;)
Na pewno na USA inaczej wygląda polityka Hisense niż na zdobywanie zadupia zwanego Polską. Tam Hisense to marka, u nas firma krzak.
 

lysy789

New member
Witam
Sony KD-65XH9096 - 5300zł
Sony KE-65XH8096 - 4300zł

Proszę krótką odpowiedź czy warto dopłacać 1000 zł do 100HZ.
 

12jojko

Banned
65XH9096 ma 100Hz i lepsze podświetlenie (FALD) + matryca VA. 8096 jest na matrycy IPS ze zwykłym podświetleniem strefowym. Czerń i ogólnie jakość obrazu lepsza będzie na droższym modelu. To już musisz zdecydować, na czym najbardziej ci zależy i do jakich warunków potrzebujesz tv.
 
Do góry