Sony KDL46W4210 cienki pasek na matrycy

MarcusGawin

New member
Witam po dłuższej przerwie. Mój tv odmawia posłuszeństwa:-(, pojawił się cienki zielony pasek po prawej stronie) , całe szczęście to że ma jeszcze gwarancję do 09.2014. Dzisiaj zgłosiłem do Sony usterkę i gość mówi że matrycę wymienią i tyle. A z tego co tu wyczytalem na forum to po primo:
-modele W maja jakąś wadę matrycy
-ten model juz dawno nie produkują
i teraz nie wiem co mi zaproponują ?, cena zakupu tv to było 3900 PLN, co mi chłopaki radzicie w tej sytuacji ?
Dodam że z tv jestem bardzo zadowolony, i raczej podświetlenie krawędziowe led mnie nie zadowala-wolę pełne podświetlenie matrycy. A dodam że gosć z sony polska dodał że gotówki nie zwracają
 

MarcusGawin

New member
Tv poszedł do serwisu , podobno wymiana panela jest możliwa . W zastępstwie dostałem mikrusa 32'' też sony :), na wszelki wypadek porobiłem zdjęcia z numerem i typem matrycy, bo okazalo się że panel byl samsunga
 

MarcusGawin

New member
Sam zacząłem i sam skończę wątek :lol:, tv byl w serwisie Sanserwis Rzeszów 3 dni:eek:k:, matryca wymieniona, super szybka naprawa i transport. Duże słowa uznania dla w/w serwisu, żeby takie standardy były wszędzie....
Temat zamknięty:bober:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać nie potrzebnie się obawiałeś . Wysokie standardy naprawy w wielu firmach powodują że obawy np wymiany panela są zazwyczaj przedwczesne.
 
Do góry