Sony KDL46 - różnice

fotopa

New member
Witam.

Wpadły mi w oko 2 telewizory. KDL 46W5740 i 46W5500 . Oba sa praktycznie w takiej samej cenie, dane techniczne są praktycznie takie same.

Stąd moje pytanie - jakie są różnice między tymi telewizorami? W MM sprzedawca potrafił mi powiedzieć ze różnią się jedynie podstawą (jeden ma kwadratową, a drugi okrągłą). Ale nie do końca chce mi się wierzyć, że jest to jedyna różnica:)

Z góry dzięki za odpowiedz
 

Ares78

New member
Witam.

Wpadły mi w oko 2 telewizory. KDL 46W5740 i 46W5500 . Oba sa praktycznie w takiej samej cenie, dane techniczne są praktycznie takie same.

Stąd moje pytanie - jakie są różnice między tymi telewizorami? W MM sprzedawca potrafił mi powiedzieć ze różnią się jedynie podstawą (jeden ma kwadratową, a drugi okrągłą). Ale nie do końca chce mi się wierzyć, że jest to jedyna różnica:)

Z góry dzięki za odpowiedz

Sprzedawca dobrze powiedział są drobne różnice w wyglądzie pomiędzy tymi dwoma modelami, oraz pilotem w W5740 mamy podświetlany taki sam jak w z5500 (nowsze dostawy), bądź z4500 (pierwsze dostawy). Technicznie wszystko wygląda tak samo, także brać ten który się bardziej podoba, ewentualnie który tańszy ;)
 

radzix

Member
Model W5720 też ma podświetlanego pilota. Od W5500 różni się też kolorem listwy wzdłuż głośnika, ciemno szara zamiast srebrnej.
 
Do góry