Sony kdl32T3000 czy Toshiba 32R3500PG

Qlusek

New member
Witam


Najpierw napiszę iż tv potrzebny mi będzie do oglądania telewizji kablowej (SD) , oraz do podłączenia dvd i PC ( w przyszłości tv cyfrowa). Oglądał będę z 2~2,5m a sam tv będzie stał na stoliku o wysokości 50cm.

No i tu moje pytanie jak w temacie który z tych tv wybrać Sony kdl32T3000 czy też Toshiba 32R3500PG.

Dodam że głównie zainteresowany jestem Sony - gdyż aktualnie mają promocję w której dają 5 lat gwarancji...

Oczywiście jeżeli ktoś ma jakieś inne propozycje co do sprzętu na który powinienem się decydować to niech się nie krępuje ^^


P.S.
Dopiszę jeszcze iż chcę przeznaczyć na tv około 3000 pln
 

koval1980

New member
Jakieś 2 miesiące temu miałem ten sam dylemat. Wahałem się nad kupnem Sony T3000 i Toshiba 32R3500. Wybrałem Toshibę i nie żałuję. Mam kablówkę analogową i obraz wbrew moim obawom bardzo dobry. Oglądam z odlegości ok.2-2.5m prostopadle i pod 45 stopni (kanapa+2 fotele), pilot wygodny i poręczny, ustawień obrazu mnóstwo,a dźwięk rewelacja. Głośniczki od Onkyo spisują się świetnie, dodatkowo podłączyłem subwoofer, co spotęgowało doznania podczas meczy, formuły 1 i muzyki. Sony to też dobry lcd, ale do dobrego sygnału, bo przy słabym sygnale napewno lepiej poradzi sobie Toshiba, z resztą na forum jest test 32C3500 i wypadła bardzo dobrze, zatem ja polecam Toshibę.
 
Do góry