sony KDL-W905A a problem z aplikacjami

robcio13

New member
Witam.Mam problem z aplikacjami w tym tv a największy z Youtube.Połączenie internetowe ok łącze dość szybkie w momencie wyszukiwania czegoś na Youtube telewizor długo myśli po chwili się resetuje.Po resecie albo powraca do kanału tv lub nie chce się włączyć tylko miga czerwona dioda.Sprawdzałem na łączu przewodowym jak i na bezprzewodowym.Nie ma żadnej różnicy.Tak samo nie mogę przesłać nic z iphona bo rusza a po chwili jest to samo.Może podpowiecie co może być tego przyczyną.Pozdrawiam
 

remus

New member
Witam.Mam problem z aplikacjami w tym tv a największy z Youtube.Połączenie internetowe ok łącze dość szybkie w momencie wyszukiwania czegoś na Youtube telewizor długo myśli po chwili się resetuje.Po resecie albo powraca do kanału tv lub nie chce się włączyć tylko miga czerwona dioda.Sprawdzałem na łączu przewodowym jak i na bezprzewodowym.Nie ma żadnej różnicy.Tak samo nie mogę przesłać nic z iphona bo rusza a po chwili jest to samo.Może podpowiecie co może być tego przyczyną.Pozdrawiam

Ja mam to samo na 40W905. Wejście w Youtube powoduje zwiechę i restart. Dodatkowo poznikała duża większośc aplikacji. Jest na to jakiś sposób. TV mówi że ma na pokładzie najnowszy soft.
pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Ja mam to samo na 40W905. Wejście w Youtube powoduje zwiechę i restart. Dodatkowo poznikała duża większośc aplikacji. Jest na to jakiś sposób. TV mówi że ma na pokładzie najnowszy soft.
pozdrawiam

Witam uprzejmie,
Proszę

koniecznie zaktualizować oprogramowanie telewizora:| - PGK4.491EUA.
Następnie odświeżyć zawartość internetową .

Nowe oprogramowanie wydane 19 listopada 2014 r . wprowadza między innymi :
Enables TLS1.0 to ensure the security of internet applications and
improves the already existing SSL3.0 .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

remus

New member
Dziękuję. Pomogło. TV pobrał soft i aplikacje wróciły ale nie wszystkie. Np. aplikacji panorama.tv gdzie można było pooglądać sobie stoki narciarskie na świecie brak. Co do YouTube to nadal raz na jakiś czas bywają problemy.
Pozdrawiam
 

robcio13

New member
U mnie nie pomogło.Nowy soft pobrany aplikacje zaktualizowane a nadal się resetuje.Największe problemy z YouTube.Problem też mam z samym internetem.
 

accu

New member
Bez reklam
U mnie nie pomogło.Nowy soft pobrany aplikacje zaktualizowane a nadal się resetuje.Największe problemy z YouTube.Problem też mam z samym internetem.

Witam uprzejmie ,

Proszę wysłać e-mail do supportu firmy Sony i szczegółowo opisać problemy z resetowaniem telewizora i nie
zawsze sprawnym połączeniem internetowym . Trudno jest coś konkretnie doradzać na odległość:| nie znając
szczegółowo zaistniałych problemów. Napisać między innymi to co napisałeś w swoim pierwszym poście , że telewizor po resecie wraca do wyświetlanego
uprzednio kanału telewizyjnego , lub nie chce się włączyć i miga tylko czerwona dioda .(ile razy
i w jakim czasie)

Pozdrawiam,;)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry