Sony KDL-W4000 FullHD TEST, opinie użytkowników - wszystko o serii (32, 40, 46, 52 ")

ortax360

New member
Wyłacz konsole ( pali sie czerwona dioda)i przytrzymaj power kilka sek , az piknie . Konsola poprosi o ustawienie rozdz. obrazu i dzwieku . Jezeli to nie pomoze to nie mam pojęcia .
 

faxe74

New member
Sharp 37 LC XL8 czy 40W4000?

Witam,
po przeczytaniu tych wszyskich informacji nadal mam dylemat co wybrac?
Cenowo oba modele bardzo zblizone do siebie.
Sharp 37 ale 100HZ, Sony 40 ale 5 lat gwarancji w standardzie.
Nie posiadałem jeszcze LCD (no chyba, ze w laptopie) wiec mam problem.
Prosze o pomoc - zrodlo sygnalu to platforma cyfrowa - wkrotce tuner HD
 

sonlar

New member
hazard napisał:
Z tego co napisałeś wynika, że Sony współpracując z PC działa tylko na 50hz w fullhd - masakra !, bo jest to mało w porównaniu do takiego Samsunga a656, który wyciąga 75hz.
Dalej jestem przerażony tym co napisałeś o ucinaniu obrazu i rozdzielczości. Jeśli to prawda, to model w4000 źle współpracje z PC, więc za co te pochwały ? :/

W załaczniku tabela pracy TV z PeCetem...
Ja na razie pracuję na wyjściu D-SUB z max rozdzielczościa 1360x768 i jestem bardzo zadowolony z jakości.
 

Attachments

  • Tabela_sygnalow_wejsciowych_PC.jpg
    Tabela_sygnalow_wejsciowych_PC.jpg
    60,7 KB · Wyś: 597
Ostatnia edycja:

edi2003

New member
Jestem posidaczem TV Sony LCD40W4000 i mam zapytanie:
Czy TV ten posiada możliwość "przerzucania" podstron
telegazety do przodu i do tyłu z pilota czy trzeba czekać aż
podstrony przerzucą się samoczynnie.
Co to oznacza że TV posiada możliwość zapamiętania 1000stron.
Dzięki za odpowiedź.
 

Adamsv47

New member
Witam!
Mam takie pytanie odnośnie enki a w4000

Problem mój polega na tym, iż żebym mógł np. zobaczyć informacje dotyczące danego kanału ( mam na myśli kanały SD) to "informator" jest ucięty po bokach ( obraz jest ustawiony na 'smart", w przypadku kanałów HD - "wide") tak samo jest z VOD i erp. jeśli natomiast ustawię na wide to kanały w Sd są skompresowane do 4:3 a po bokach jest ciemność (tylko, że wtedy mogę bez problemu zobaczyć cały ten informator, albo VOD).

Czy jest możliwość, aby ten cały interfejs dostosowywał się do kanałów SD, abym nie musiał co chwilę bawić się w zmiane obrazu pomiędzy smartem a widem??
Jakby co to mam n-box recorder.
 

sebisebi

New member
Witam Kolegów.
Przymierzam się do nabycia 40W4000. Po dogłębnej analizie wszystkiego co zostało tu napisane już zdecydowałem. Wobec tego moje pytanie: gdzie W4000 były kupowane przez Was /sklepy internetowe/ i gdzie obecnie najtaniej można dostać ten model? Za wszystkie podpowiedzi dziękuję z góry.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
najtaniej to w Internecie, ale nigdy nie ma 100% pewnosci, czesto tak jest ze sprzedaja cos czego nie ma, ale jak widac sa na allegro i to w sklepach, ale nic nie pisza, albo pisza ze sa a ich moze nie byc.
Zobacz na allegro sa rozne miejscowosci wiec mozna wybrac i zadzwonic
cena okolo 3.900zl
 

KedaR10

New member
Napisał sonlar
W załaczniku tabela pracy TV z PeCetem...
Ja na razie pracuję na wyjściu D-SUB z max rozdzielczościa 1360x768 i jestem bardzo zadowolony z jakości.
Witam,

czy to znaczy, że maksymalną rozdzielczością jaką można uzyskać przy podłączeniu notebooka po HDMI jest 1280x1024? Jeśli tak, to jak w związku z tym wyświetlić film w 1080p z kompa? :???:
 

s__kubi

New member
Adamsv47 napisał:
Witam!
Mam takie pytanie odnośnie enki a w4000

Problem mój polega na tym, iż żebym mógł np. zobaczyć informacje dotyczące danego kanału ( mam na myśli kanały SD) to "informator" jest ucięty po bokach ( obraz jest ustawiony na 'smart", w przypadku kanałów HD - "wide") tak samo jest z VOD i erp. jeśli natomiast ustawię na wide to kanały w Sd są skompresowane do 4:3 a po bokach jest ciemność (tylko, że wtedy mogę bez problemu zobaczyć cały ten informator, albo VOD).

Czy jest możliwość, aby ten cały interfejs dostosowywał się do kanałów SD, abym nie musiał co chwilę bawić się w zmiane obrazu pomiędzy smartem a widem??
Jakby co to mam n-box recorder.
Ustaw n-box recorder obraz panoramiczny i format obrazu rozciagniety w glownym menu
 

Kursanter

New member
Witam jak myślicie wybrać Sony KDL-W4000 32" czy samsunga LE756??
odległość od telewizora ok. 2m sygnał od "n"
tv będzie stał tyłem do okna.
 

sonlar

New member
Kursanter napisał:
Witam jak myślicie wybrać Sony KDL-W4000 32" czy samsunga LE756??
odległość od telewizora ok. 2m sygnał od "n"
tv będzie stał tyłem do okna.

Oba bardzo dobrze odbierają, ja miałem podobny dylemat.
Nawet powiedziałbym, że Samsung trochę lepiej odbiera (wyższy kontrast i 100Hz), ale różnice są subtelne a zawsze najważniejsza jest jakość sygnału.
Jeżeli stawiasz na wygląd to wybierz Samsunga, jeżeli na funkcje i możliwośći to Sony ...
Ja wybrałem SONY, chodziaż design mi się niezbyt podoba.. mam na mysli srebrną ramkę z głosnikami od dołu.
Przeważyły 2 argumenty za: głowica MPEG4 AVC i ergonomia pracy z pilotem.. (wtedy nie wiedziałem, ze jest promocja na 5 lat gwarancji udzielanej przez Sony Polska do 31 stycznia 2009)
Pozdr.
 

sonlar

New member
Seba_Fan napisał:
najtaniej to w Internecie, ale nigdy nie ma 100% pewnosci, czesto tak jest ze sprzedaja cos czego nie ma, ale jak widac sa na allegro i to w sklepach, ale nic nie pisza, albo pisza ze sa a ich moze nie byc.
Zobacz na allegro sa rozne miejscowosci wiec mozna wybrac i zadzwonic
cena okolo 3.900zl
Kupuj w internecie, w pewnych sklepach (patrz opinie) lub tylko za gotówkę (płatność przy odbiorze).
Polecam: ceneo.pl

Aha i odpuść sobie 'szczególne okazje' cenowe chyba, że jak wspomniałem z płatnością przy odbiorze.

ps. Jak jesteś z W-wy to polecam sklep: superlcd.pl
Przed zamówieniem, omówienie warunków. W niecały tydzień sprzęt został mi przywieziony do domu, rozpakowany i skompletowany. Faktura, gwarancja i płatność na koniec.

Pozdr.
 

dark972

New member
Sygnał przez USB w Sony W4000

Czy mozna podac sygnał przez port usb ( np. z pendriva) w Sonym W4000 z filmem HD ?
Będzie to chodziło i czy będzie w HD ?

Jednocześnie chcę zapytać ile pamięci weźmie sygnał HD. z np.1,5 godzinnego filmu ?
 

dark972

New member
Ok. dziekuję za odpo.
W sumie to dziwne ,że nie mozna podpiąć jakiejś pamieci.
Można by wtedy wyeliminować np. blu ray/a na dobrą sprawę.
 

dark972

New member
to jeszcze nie ten czas na ps3 nadal to jednak duży wydatek.
Poczekamy...... aż cena spadnie :D Póki co kombinuję jak pominąć zakup blu raya, ale to chyba na nic. Do tego fjanie jakby "owy" odtwarzacz chciał pracowac z wszystkimi nośnikami jak ps3.
 
Do góry