Sony KDL-65W955B - brać czy nie

napi33

New member
Witam, mam pytanie odnośnie tego modelu telewizora. Potrzebuje telewizor o wielkości 65 cali lub większy z technologią 3D. Będę go również używał do gier na PS3.

Mam pytanie gdyż kosztuje on 10 tys zł czy jest to dobry wybór w tej klasie cenowej czy lepiej kupić coś z innego ?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam, mam pytanie odnośnie tego modelu telewizora. Potrzebuje telewizor o wielkości 65 cali lub większy z technologią 3D. Będę go również używał do gier na PS3.

Mam pytanie gdyż kosztuje on 10 tys zł czy jest to dobry wybór w tej klasie cenowej czy lepiej kupić coś z innego ?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Rozumiem że nie masz możliwości samemu go gdzieś zobaczyć w sklepie ? Cena jest ok jak za taką wielkość z tego co można wyczytać to jest niby gorszy od poprzednika W 905 ale najlepiej to samemu oceniać..
 

napi33

New member
obraz rewelacja, ale trochę mnie 100 Hz odstraszyło, dzisiaj już prawie go kupiłem :(
jutro zrobie kolejne podejście ale w tej klasie cenowej nie widze zadnego podobnego 65 calowego telewizorka z takimi właściwościami jak ten.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
obraz rewelacja, ale trochę mnie 100 Hz odstraszyło, dzisiaj już prawie go kupiłem :(
jutro zrobie kolejne podejście ale w tej klasie cenowej nie widze zadnego podobnego 65 calowego telewizorka z takimi właściwościami jak ten.

Najważniejsze żeby Tobie tv odpowiadał.. i Twoje oczekiwania spełniał..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
JA jestem zawsze za wielkością obrazu, więc dla mnie dopłata jest jak najbardziej uzasadniona .
 
Do góry