Sony KDL 65W855C vs ..?

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam

Powoli (chyba ,że jednak szybko) ale zdecydowanie przymierzam się do wymiany mojego Sharpa na coś nowego. Na pewno:
- musi to być ekranisko 65 calowe , zresztą budżet max 7500 PLN wymusza to na mnie
- zwykły ekran a nie zakrzywiony
- raczej FHD bo chyba w tym budżecie nie znajdę ludzkiego UHD
- wodotryski typu 3D , przeglądarki nie sa dla mnie priorytetem tzn mogą być ale nie są wyznacznikiem zakupu. Tu najważniejsza jest jakość obrazu.

Wszystko będzie podłączone do dekodera N-ki + PS3

Na razie najbardziej spodobał mi się Sony KDL 65W855C , widziałem też "grającego" Samsunga 65 JU6400. Ale być może jest coś jeszcze godnego uwagi do obejrzenia.
 
Ostatnia edycja:

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hm.. no i z "może" zrobiło się "na pewno " Sharp znalazł nowego, mam nadzieje ze szczęśliwego nabywcę i teraz czeka mnie kupno tv ( wiecie jak fajnie jest trochę pobyć bez tego pudła:-o, no bez przesady) Wiec czekam na jakieś propozycje 😊
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Ciezko cos osadzac, ale ciekawie zapowiada sie Philips 65PUS6501 - z 100hz matryca UHD, HDR i Ambiligtem dwustronnym (ino chyba ma by jakis model 6561 z 3 stronnym)
Cena kolo 8tys w kwietniu w sklepach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie wskazanie na Sony 65W855.
Dla niebieskich jest specjalna oferta z kalibracją.
Cena na 8601 bez szans - bo są jedynie w dystrybucji specjalistycznej.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
I stało się... zostałem ostatecznie przy Sonym. Już żałuję ,ze nie jest 75 calowy, szczególnie jak patrzę na jego ceny w Niemczech. No ale co zrobić. Od jutra zaczyna się zabawa z nowym. Pozdro.:smile:
 
Do góry