Sony KDL 55W955

xgutti

New member
Bez reklam
Przymierzam się do zakupu KDL55W955 choć zastanawiam się jeszcze nad KDL55W829 lub pójść w coś większego jak KDL60W605 bądź W855. Tak więc drodzy znawcy tematu co możecie mi doradzić by mój wybór nie był wyrzuceniem jedynie kasy dla kaprysu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z tego co ludzie piszą czy tez co ja zauważyłem to bezpiecznej jest kupić mniejszy tv jeśli się chce kupić tv ze średniej półki czy tez troszkę niżej ze względu na wady jakie ma technologia led ,,,, ( mam na myśli nie równe podświetlenie i vertical banding). Wiele firm nawet nie chce wymieniać tv jeśli te wady występują mówiąc właśnie o tym że są to wady tej technologii. Choć tutaj na forum był Kolega pisał o swoim tv Soniaku, że miał właśnie problem i o dziwo wymienili mu na drugi model..miał 60 calowy tv..
 

xgutti

New member
Bez reklam
Od trzech lat posiadam telewizor LG ( brak zarzutu ), chciałem zmienić na coś nowszego i myślałem o Samsungu ale w jednym z sklepów sprzedawca pokazał mi różnice w obrazie pomiędzy samsungiem a sony i wybór padł na sony. Modele 60 calowe odpadają jednak bo nie zmieszczą się na półkę pozostają modele 55 calowe, za 4K nie chcę jeszcze płacić bo nikt nie wie kiedy tak naprawdę pokażą się pierwsze filmy w tej rozdzielczości nie mówiąc już o programach telewizyjnych, Tak więc co proponujecie KDL55W955 czy KDL55W829 ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry