Sony KDL-55W829B vs Sony KDL-55W955B

mest1987

New member
Rozumiem, ale sprzedawca mi mówił, że przy powieszeniu należałoby zastosować jakieś dystanse, może chodziło mu o powieszenie przy pomocy "stojaka". Cały czas się waham bo być może przyjdzie oglądać Tv lekko z boku a kąty w 829 są zdecydowanie gorsze niż przy 955. Aj coś kosztem czegoś, może jakiś Philips by pogodził te dwa TV, ale boję się awarii.
 

WuMike

New member
Bez reklam
W955 jest na matrycy IPS. Wiadomo, że kąty będą lepsze, niż w przypadku W829. Ten ostatni jednak ma dużo lepszą czerń natywną, czyli jeżeli ogląda się częściej wieczorem, po ciemku i na wprost, W829 wygra. Pytanie, co jest najważniejsze?! Ja proponuję prezentację w domu i sprawdzenie we własnych warunkach, aby wybrać "mniejsze zło".

Cóż, LCD to kulawa technologia. OLED jeszcze też - procesory ruchu, nie wiadomo, jak z żywotnością paneli LG, a plazm już nie ma - a szkoda.
 

lukpep

New member
Witam,

przymierzam sie do 55w829b. Czy jest on kompatybilny z mocowaniem Vesa 400x400? Ciezko znalezc informacje na ten temat ;/
 

thomas-29

New member
Sony KDL55 W955 BB czy model 2015

Witam,
Jest końcówka TV Sony KDL55 W955 BB .
Mam dylemat czy wybrać ten model czy jakiś nowszy na Androidzie (nie koniecznie SONY )
Podstawa to jakość obrazu.
Kwota ok 4500 - 5500 zł
 
Do góry