Sony KDL-55W829, Philips Fidelio B5, PS4 - jak połączyć.

mpanki

New member
Telewizor (u mnie jest to Philips 46PFL8008s) z Fidelio B5 łącze kablem HDMI ARC z odpowiednimi gniazdami HDMI ARC zarówno w telewizorze jak i w Fidelio B5) W ustawieniach TV uruchamiam Easy Link (nie wiem jak ta funkcja nazywa się w Sony), włączam HDMI ARC. Opcje dotyczące głośników telewizora ustawiam na Autostart Easy Link. W Fidelio B5 ustawiam klawiszem wyboru na pilocie wejście HDMI ARCZ. Takie podstawowe połączenie umożliwia automatyczne załączenie Fidelio B5 gdy włączam TV i sterowanie głośnością z poziomu pilota telewizyjnego (głośniki TV automatycznie się wyłączają lub załączają gdy włączam lub wyłączam soundbar). Inne urządzenie, w moim przypadku odtwarzacz Blu ray mam podłączony przez kabel HDMI do innego gniazda HDMI w B5. Wszystko pięknie współpracuje. Po włączeniu odtwarzacza, B5 automatycznie przełącza swoje wejście HDMI ARCZ na normalne HDMI, a TV przełącza się w tryb odtwarzania treści z odtwarzacza. Myślę, że podobnie będzie się działo gdy podłączysz konsolę do innego gniazda HDMI w B5. Nie mogę tego spróbować bo nie mam konsoli. Jednocześnie mam pytanie do Ciebie ariello86. Czy aktualizowałeś już swoje B5? Jeśli tak to czy były z tym jakieś kłopoty?
 
Ostatnia edycja:
Do góry