Sony KDL-55W805C czy Philips 55PFT6510

Salas_

New member
Witam.

Warto dopłacić do tego modelu Sony?

Chyba, że coś zupełnie innego mam wybrać 55'.
Podłączone będzie PS4, nc+ i PC.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Salas_

New member
Aha. No dobra więc do 4 tysięcy dostanę coś lepszego? Do 4 bo w media Markt jest minus 15% i Sony wyjdzie 4 tysiące. Tyle jestem w stanie przeznaczyć pieniędzy.

Edit // oddałem Samsunga ue55h6400 i z tej półki nic proszę nie polecajcie mi. Porażka TV.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kacper-24

New member
nic lepszego nie dostaniesz ale poczytaj o systemie w sony i zastanów się czy ci odpowiada. W philipsie od paru lat nic nie mogą naprawić ale w sony ponoć co aktualizacja jest lepiej, więc może uda im się naprawić bubel jaki wprowadzili ;)
 

Salas_

New member
Napisz w skrócie jak możesz... Wdzięczny bym był. Input lag w nim raczej nie będzie przeszkadzał w grach i meczach?

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 

Salas_

New member
No jak nic lepszego nie dostanę do 4k to jutro o 9 będę koczowac przed MM. Mam nadzieję, że się nie zawiodę jak na h6400 - zwłaszcza w grach i meczach. Oby tylko mieli zapakowane w kartonie, a nie z wystawki...

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kacper-24

New member
no z wystawki lepiej nie brać. Nie wiadomo jak długo chodził i w jakich warunkach :/ a do tej ceny jak na moje oko nic lepszego nie ma...
 

Salas_

New member
Zgadzam się. A. Miałem za 3700 brać Philipsa 55PFT6510... Przypadkowo usłyszałem o tych minus 15%. Tylko wkurze się jak za tydzień będzie minus VAT np. :O

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 

kacper-24

New member
no cena jak za sony to jest bardzo dobra, a philipsy odradzam, miałem dwa modele, obydwa zepsuły się po niecałym roku i cały czas miałem z nimi problemy... telewizory w ogóle nie warte swojej ceny...
 

kacper-24

New member
ceną, wyglądem, parę dodatkowych bajerów, a obraz jak dla mnie na takim samym bardzo dobrym poziomie...

różnicę zauważyłbyś w 809 no ale to już przekracza twój budżet...
 
Ostatnia edycja:

Salas_

New member
Mi chodzi, że model 805C i 807C są w tej samej cenie. Ale jutro jest minus 15% więc wychodzą po 4 tysiące.
Edit // duuuzo lepszy jest 809C? Na necie można dostać za ~4300 zł.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kacper-24

New member
to już musisz sobie poczytać o nich i wybrać ten który będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni. Różnią się przede wszystkim wyglądem reszta to niuanse. A 809 ma lepsze odświeżanie i jak dla mnie ciut lepszy obraz bo jak wymieniałem Tv to nad nim się zastanawiałem i miałem porównanie ale czy warto dołożyć to już twój wybór... obraz mają wszystkie bardzo dobry tylko system mulący (może to poprawią)
 

Salas_

New member
Zobaczę i zapytam na miejscu jaka jest różnica pomiędzy 805C i 807C. ;)

Mam nadzieję, że będę zadowolony bardziej niż z Samsunga h6400.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 

kacper-24

New member
to jest ten sam Tv tylko odpowiednik 809 z tym, że ma 800Hz a 809 ma 1000Hz (upłynnianie). Jak masz w dobrej cenie to brałbym ...
 
Ostatnia edycja:

Salas_

New member
Wziąłem W808C. Ten nie ma jeszcze tego pilota drugiego w zestawie... To chyba tyle różnic? Szczerze to wziąłem go w lepszej cenie niż W805C. Wziąłem do tego Soundbar Sony za prawie, że pół ceny. Pendriva 16gb 3.0 USB dostałem gratis :D wszystko w Media Expert.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 
Do góry