Sony KDL-55W805A

marneo

New member
Witam,
czytam z wielką uwagą wszystkie posty w tym dziale i coraz bardziej nabieram wątpliwości i niewiadomych.

Potrzebuję wkońcu wymienić mój mały 21 telewizorek z pudłem z tyłu na coś lepszego...
Oglądam ogólnie filmy z bliska 2-4 metrów, po zakupie specjalnie przemeblowanie zrobię w pokoju aby uzyskać najlepszy komfort oglądania.

Tv chce wykorzystywać głównie do filmów dvd oraz full hd, oraz ps3 i pc (czasem w fifke ze znajomymi zagrać)

Potrzebuję znaleźć tv który nie będzie miał tego całego cloudingu, dobrą jakość obrazu itd.
Same media w tv średnio są ważne bo i tak zakupie jakiś xstreamer i przez niego będę działał.

Na razie po wizytach u "doradców sklepowych" oraz testach wyczytach z sieci wybór mam jeden:

Sony KDL-55W805A

Tylko też właśnie ta cena... ehhhh dlatego też myślę o opcji 47 cali bo średnio uśmiecha mi się wydawać 6 tys na tv. No ale może warto poczekać do nowego roku? Nie spieszy mi się z zakupem ale powoli się przygotowywuje i bardzo was proszę o poradę czy to jest dobry wybór i obserwować amplitudy i promocję na ten właśnie model czy coś innego?

Z góry dziękuje za każdą odpowiedź
 

marneo

New member
55la690s

hmmm z tego co się zdążyłem zorientować w testach i sklepach to jeszcze w grę na ten moment wchodzi : lg 55LA740S

Co jeszcze jest w bezposredniej konkurencji tych modeli?

Interesuje mnie rozmiar 55 cali do wartości plus minus 6k.
 
Ostatnia edycja:
Do góry