Sony KDL-50W809C czy Panasonic TX-50CX700E ?

mgolab

New member
Do naslonecznionego pokoju choc okna nie swieca prosto na telewizor. Odleglosc to 3.5 metra. Zalezy mi na obrazie najbardziej i ogladaniu filmow z internetu bo nie gram w gry.Dysponuje kwota 4000 zlotych. Dziekuje za pomoc.
 

racuh

Banned
Do naslonecznionego pokoju choc okna nie swieca prosto na telewizor. Odleglosc to 3.5 metra. Zalezy mi na obrazie najbardziej i ogladaniu filmow z internetu bo nie gram w gry.Dysponuje kwota 4000 zlotych. Dziekuje za pomoc.

Przy 3,5 metra to bardziej 55 cali, Ten Panasonic ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników jak i na testach (nie mówię o teście tego forum bo jako jedyne zbluzgało ten model) ale jedynym z mankamentów jest znaczny clouding i beznadziejny algorytm wygaszania strefowego, jednak przy normalnym oglądaniu nie jest to uciążliwe zjawisko.

Jak nie potrzebujesz 3D to zobacz sobie model CX680 oraz Sony W755C.
 

mgolab

New member
Czyli oba sa dobre ? Panasonic jest 4K a Sony full Hd wiec sklaniam sie ku CX700 choc lepsze wpisy ma Sony. Jak tu wybrac ?
 

racuh

Banned
Czyli oba sa dobre ? Panasonic jest 4K a Sony full Hd wiec sklaniam sie ku CX700 choc lepsze wpisy ma Sony. Jak tu wybrac ?

Obydwa modele są dobre ale...Sony teoretycznie ma lepszy procesor poprawy jakości obrazu, natomiast Panasonic CX700 ma beznadziejne wygaszanie strefowe chociaż urzytkownikom to nie przeszkadza, CX680 ma dolne podświetlenie bez wygaszania ale moim zdaniem ma lepszy obraz może dlatego że czerń jest dużo głębsza.
 

mgolab

New member
Czyli Panasonic CX680 lepszy od CX700 .Kto by sie spodziewal ? Wiec trzeba wybrac miedzy Sony 50W809C a Panasonic CX680. Sklaniam sie ku Sony bo android to przyszlosc . Dziekuje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I dobrze myślisz.
Android jeszcze w tym roku będzie miał up date do wersji 6,0.
Sony zagra lepiej. Dla niebieskich jest specjalna oferta z kalibracją.
 

tomsz666

New member
Kolego i jak spisuje się ten tv Sony? Android się nie wiesza? Też mam dylemat miedzy Sony a Panasonic a teraz ten Panas jest poniżej 3000zł więc 400zł taniej niż Soniak.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No tak ale cena to nie wszystko niestety.
Jak masz gdzie to postaw obok siebie Sony i Panasonica to się przekonasz od razu. Teraz jest promocja Sony na 50W805 z kalibracją.
 

tomsz666

New member
Widziałem, że Sony świeci mocniej ale czy jest na tyle lepszy aby warto było dokładać 400zł? Poza tym pilot wydaje się mało ergonomiczny, ten od Panasa obsługuje się przyjemniej ale to może kwestia przyzwyczajenia. Panas ma też fajną apkę do obsługi swoich tv. W opisach podane jest, że Sony nie obsługuje DLNA.
 

tomsz666

New member
Nie stawiałem obok siebie ale Sony jakby mocniej świecił, może kwestia ustawień. Teraz promocja w MediaExpert jest i 14 dni na zwrot tzw. gwarancja satysfakcji, więc można wziąć Panasa i go sobie sprawdzić. Android fajny ale tak jak w telefonach z czasem może zacząć zamulać. A co powiecie o modelu as740e bo dziś widziałem w sklepie za 2400zł. Nie będzie lepszym wyborem? Nie ma co prawda firefox os i 4k ale czy za taką cenę to nie jest dobra opcja? Z tego co pamiętam as640 był oceniany bardzo dobrze a to chyba model niższy od as740 który zdaje się powinien grac lepiej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie tak !.
Wkrótce się pojawią nowe model Panasonica.
Trafią do nas wszystkie, ciekawe czy będzie poprawa ?
 
Do góry