Sony kdl 47w829 vs panasonic tx47as650 vs Sony kdl 47w805

Roman1889

New member
Witam was koledzy, proszę was o pomoc w wyborze, byłem dziś w sklepie i porównywałem te 3 Tv pod względem obrazu i z tego co zauważyłem na sklepie to Sony ma o wiele lepszy obraz od Panasonica, a doszedł czwarty konkurent jakim był samsung ue48h6400, bardzo sie " napaliłem" na tego Panasonica ale jak dziś zobaczyłem jakoś obrazów porównywanych Tv mam bardzo mieszane uczucia i nie wiem juz sam co wybrać,ponieważ Panasonic pod względem emitowanego programu w MM wypadł na szarym końcu i mam sproe obawy przed kupnem, wszystkie TV były ustawione na standartowych ustawieniach i na tym samym kanale "TVN"

Nie wiem czy ja mam jakąś wade wzroku, czy poprostu ustawienia TV w sieciowych sklepach są tak zrobione aby brać TV na ktorych maja wieksza marże sprzedawcy....
Właśnie wróciłem od kumpla co ma Sony 47w805 i jakość obrazu u niego jest super podług tego Panasonica, proszę was o jakieś porady
 

collider

New member
Bez reklam
Podpowiem :)
Sony - dobry obraz, świetny do gier
Samsung - najlepszy smart,
Panasonic - bardziej bym się skłonił ku serii AS640. Lepsza czerń, słabsze nieco kąty, ale jednak TV bardziej polecany od AS650.
 

mafia35

New member
Bez reklam
Panas 650 to matryca ips. Dobre kąty widzenia ale marny kontrast i czerń.
Sony na wprost ma dużo lepsze parametry. As640 jest ta matrycy va tak jak sony, wiec moze ten? Samsung h6400 rowniez bedzie bardzo dobrym wyborem.

Wysłany z Piątej Galaktyki
 

Roman1889

New member
Wiem wiem że sony nie występuje w 47, mała pomyłka, Kiki jaka cena za 50 cali u Ciebie tego sony? zastanawiam się cały czas na tym modelem panasa 48as640, ale sam już nie wiem jaki Tv wybrać do tej kwoty
 
Do góry