sony KDL-46V2000 - odległość od ekranu

adalbert68

New member
Witam
Mam następujące pytanko. Planuję kupno TV SONY KDL-46V2000 (mam okazję zakupu w super cenie). Mam tylko obawy czy mój pokój jest wystarczająco duży. Więc proszę o podanie w jakiej minimalnej odległości można go komfortowo oglądać. Źródło sygnału to tuner CYFRA+, może jeszcze n-ka no i DVD.
POzdrawiam i z góry dziękuję za info :)
 

adalbert68

New member
no i kupiłem ...

No cóż, nikt mi nie odpowiedział, no a decyzję trzeba było podjąc. I kupiłem. Żona w szoku (oczywiście wcześniej nie miała pojęcia o moich planach zakupu), ale ja zawsze uważałem, że terapia szokowa jest najlepsza. I co Wam powiem... Jest zaje...fajnie!!!!. U mnie odległośc ok 3,5 m - w zupełności wystarczająca. Jakośc niesamowita, kąty super!!. Jestem naprawde pod wrażeniem (nawet żona po początkowej dezaprobacie, pochwaliła :)). Dzisiaj wymieniam dekoder na HD, no i wymiana kabelków, co powinno jeszcze znacząco polepszyc jakośc. Więc powinno byc SUPER DO KWADRATU. Jak to wszysto popodłączam, to opiszę dalsze wrażenia, no ale może byc tylko lepiej !!!:eek:k:. Jeśli by ktoś chciał takie cacko, to mogę załatwic w fajnych pieniążkach (oczywiście 100% legal z fakturką no i na dodatek 24-miesięczna gwarancja!!!)
 
Ostatnia edycja:
Do góry