Sony KDL-46HX800 jakie posiada chłodzenie?

rammbo

New member
Witam

Jestem zainteresowany zakupem TV SONY KDL-46HX800 i mam pyanie jakie posiada ten tv chłodzenie? czy posiada wentylatorki? czy ma chlodzenie pasywne? i czy w jakikolwiek sposob ten TV buczy? czy moze ktoś z was doradzilby mi jakis inny podobny model zeby nie mial wad buczenia?
Myslalem wczesniej nad plazma ale one raczej wszystkie buczą :(

Pozdrawiam
 

rammbo

New member
Orientuje się ktoś czy ten TV Sony KDL-46HX800 buczy? jakie ma chłodzenie? czy posiada wentylatorki? bylbym wdzięczny za odp

Pozdrawiam :)
 

U96

New member
Mam 40HX800 i nie słyszę żadnych odgłosów typu buczenie, piszczenie, szum. Nie zauważyłem też żadnych wentylatorków. Ten telewizor ma bardzo mały pobór mocy średnio ok. 75W (bywa trochę więcej lub mniej, w zależności od tego co wyświetla i nastaw) i nie potrzebuje żadnego dodatkowego chłodzenia. Praktycznie nie czuć ciepła, gdy się trzyma nad nim rękę. Lojalnie uprzedzam, że pilot reaguje z pewnym opóźnieniem i to należałoby porównać z innymi modelami.
 

rammbo

New member
Dzieki :) Czytając różne opinie róznych TV i kazdy tv ma wady ale przypuszczam ze skusze sie na tego Soniaka :) zalezy mi przede wszystkim na jakosci odbioru tV HD i nie znosze jak cos mi buczy w nocy ;) a te zalety posiada Soniak :)
 
Do góry