Sony KDL-43W805C. Nagrywanie

zaz

Member
Obecnie korzystam z NC+ i dekodera z możliwością nagrywania programów (antena z TWIN). Zastanawiam się nad cyfrową kablówką MM z modułem CAM. Dotychczas nie korzystałem z nagrywania bezpośrednio z TV w związku z tym mam pytania:
1) Czy możliwe jest jednoczesne oglądanie i nagrywanie na różnych kanałach.
2) Jaki dysk zewnętrzny polecacie do tego TV.
[FONT=&quot]3) Jakie problemy mogę napotkać przy bezpośrednim nagrywaniu z TV – jako początkujący ;)[/FONT]
 

nagdob

Member
Bez reklam
Ten TV ma pojedynczy tuner. Więc nagrywać inny i oglądać inny program jest niemożliwe. Dysk obojętnie jaki, zdaje się, że do 2TB. Oczywiście system TV sformatuje sobie ten dysk i nie odtworzysz go już na kompie, jedynie w tym TV. Jak będziesz chciał ponownie dysk wykorzystać w kompie to tylko formatowanie, czyli utrata wszystkich danych. Nagrywanie można bezpośrednio inicjować z pilota lub programować czasowo. To już jest opisane w instrukcji obsługi.
 

nagdob

Member
Bez reklam
Z innej beczki, ale ten TV.
Wczoraj wieczorem z nudów sprawdziłem w TV, czy jest może nowa wersja oprogramowania. Nadmieniam, że automatyczne uaktualnianie mam wyłączone. A tu, że jest jakaś nowa. Zainstalowałem poprzez sieć. Tylko nie wiem co wnosi. Może ktoś, coś?
 
Do góry