Sony KDL 40X3500?

kempa007

New member
Witam,

Przymierzam sie do zakupu ww. telewizora. Mam jednak pytanie do bardziej wtajemniczonych. Poniewaz ten telewizor jest juz od jakiegos czasu na polskim rynku. W Centrum Sony kosztuje kolo 10k, mozna go jednak nabyc nie w firmowym sklepie za okolo 7,5k. I teraz moja watpliwosc budzi fakt, czy Sony naklada taka marze czy moze te telewizorki kupowane gdzies w noname sklepach sa starsze. Czy sa jakies numery producenta, po ktorych mozna poznac czy TV jest faktycznie najnowszym modelem? Czy sa jakies znanen serii, ktore byly wadliwe i ktorych nalezy unikac? Dzieki za pomoc.
 

wader11

New member
Nie podpowiem Tobie jak poznac czy najn owszy czy nie, ale wydaje mi się że sklepy internetowe po prostu maja niższe marże, nie muszą utrzymywać dużych powierzchni magazynowych, wystawowych oraz stada pracowników. Ja kupuje prawie wszystko w internecie - pralka, lodówka, okap, tv, dvd, nawety meble kupiłem przez net :) . W końcu co za różnica czy kurier zawiezie towar do sklepu a później sklep do mnie , czy od razu kurier do mnie :) . Bierz w necie bo 3000 to naprawde można lepiej spożytkować np. wakacje :) . Polecam ceneo.pl oraz www.skapiec.pl :) Pozdrawiam
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprzęt Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!

Tym razem przenoszę, następnym - za nieprzestrzeganie regulaminu będzie "nagroda".
 
Do góry