Sony KDL-40WE5W

Ares78

New member
Było o modeli dość sporo wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę, generalnie im większe podświetlenie tym model jest korzystniejszy jeśli chodzi o zużycie energii (spora różnica przy w5500). Technologicznie praktycznie to co w w5500, dodatkowo według moich obserwacji bardziej równomierne podświetlenie jest w we5w.
 
Ostatnia edycja:

wir61

New member
Dziękuje.
Myślałem ,że nie doczekam się odpowiedzi.
Tv ma służyć do oglądania tv n-ka,filmów divix,avi,zdjęć.
Odległość 3-3.5m.
Nie wiem czy 40/46 cali.Nie ukrywam,że ważny dla mnie poza jakością obrazu jest też pobór prądu.
Może tv nie koniecznie sony??
Dodaje,że mój fundusz to max 4.5 tys. zł
 

Ares78

New member
Do tej odległości zdecydowanie 46 cali, nawet przy sygnale SD średniej jakości nie będzie problemów, a nie będziesz żałował po tygodniu, że nie kupiłeś większego. Niestety w takiej przekątnej we5 kosztuje więcej niż wynosi Twój budżet, ponadto różnice z w5500 w zużyciu energii są tym większe na korzyść we5 im ustawisz wyższe podświetlenie.
 

sevenEleven

New member
ja bralbym we5, co prawda mam w5500 i jestem bardzo zadowolony, ale pierwotnie mialem brac we5. Pojawila sie mozliwosc kupna w5500 za 3000 zl wiec nie moglem odmowic. Dlaczego chcialem we5?
ten tv to to samo co w5500 ale:
- lepsze katy
- lepsze podświetlenia HCFL
- rozbudowane funkcje Eco
no i wyglad, wyglada prawie jak starszy brat Imaca Apple. (a to juz najwyzszy komplement w dziedzinie designu)
 
Do góry