SONY KDL-40EX500 100Hz FULL HD SONY 40EX500

szpon2

New member
Witam
Prosiłbym Was expertów o opinie:) Krótko dobry sprzęt w tej cenie i dlaczego? Nie za małe odświeżanie dla kanałow sportowych? Czy znalazłoby się coś lepszego? Jeśli tak to podajcie model. Btw. W temacie jest 40" może coś w tej cenie 37" też mi by pasowało.
pozdr
 

Ares78

New member
To chyba najlepszy model Sony pod kątem stricte obrazu do kwoty 3000zł za wersje 40 calową. Dobra obróbka słabszego sygnału, układ kompensacji ruchu, DLNA z możliwością wifi, odtwarzanie divxów przez USB. Odnośnie sportu to już zależy od użytkownika mi 100hz w zupełności wystarcza, ale sport oglądam tylko od czasu do czasu.
 

szpon2

New member
Dzięki Ares78 za wartościową wypowiedz:) Mam jednak pytanie czy jest jakiś odpowiednik tego modelu ale w wersji 37"? Jaka jest w tym TV matryca, bo pokój dość słoneczny...
 

Ares78

New member
Ex500 występuje również ww wersji 37 calowej także tutaj nie powinno być problemu. Do tej pory w przypadku telewizorów Sony w obrębie jednego modelu stosowano jeden typ matrycy (w sensie półmatowa, błyszcząca), także tutaj w stosunku do wersji 40 calowej nie powinno być odstępstwa i jest zastosowana półmatowa.
 
Do góry