SONY KDL 40D3500 Porada

Jeniszek

New member
Witam wszytskich serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.
Zamierzam kupić telewizor. Myślę o KDL 40D3500 Sonego ze wzgłedu na dość niską cenę ok 3000 zł 40 cali i full hd. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć informację opinnie na temat tego telewizora. Czy jest jakaś lepsza alternatywa ? Myślę o 40-42 Calach koniecznie full hd. Chciałbym aby dobrze odtwarzał zdjęcia. Telewizor mam ustawiony w odległości ok 3,5-5 m Cena do 3700 zł
A i jeszcze na koniec ostatnie pytanie co mam sądzić o telewizorze Easytouch 42 cale full hd 2500zł !!?? Czy warto go kupić
 

MJot

Member
w tej cenie nie ma obecnie lepszego telewizora full hd,
obraz z tunera CP bardzo dobry, z DVD bardzo dobry, sygnał analogowy - dobry, dźwięk - mieści się w średniej dla tej klasy, obsługa prosta, wygląd - kwestia gustu,
opinia na podstawie doświadczeń z instalacji i sporadycznego oglądania u znajomego

ale w cenie do 3700 można znaleźć lepiej wyświetlające modele o rozmiarze 37-40 cali, prześledź forum

easytouch można odpuścić, jakość obrazu, nawet z dobrego źródła co najwyżej średnia
 

Jeniszek

New member
MIRAI LCD TV 42 full hd

MIRAI LCD TV 42" DTL-642E500 tym watrto się zainteresować ?
I czy dostrojenie sonego kdl40d3500 aby obraz był dobrej jakości wymaga dużych umiejentności ?

 

ortax360

New member
Witam

No pewnie ,ze w hd jest extra . Cena bardzo ok do PS3 jak znalazł .

Kto by pomyslał,ze bedzie mozna kupic 40 cali Full HD za trochę ponad 3000zł i w dodatku dobry lcd . Rok temu było to nie do pomyslenia a teraz. Jak fajnie ,ze technologia idzie ciagle do przodu i ceny spadaja .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
LCD D3500 jest- był na rok 2007 .

Co do sklepu to moge polecic Videotop z lublina i Beiko - Quala Radom . Solidny sklep nie ma problemu z wymiana .

Z innymi sklepami nie miałem przyjemnisci pochandlowac . Wszystkie lcd jakie ostatnio kupiłem to własnie w Videotop i Beiko - Quala Radom.

Pozdarwiam
 

Jussi

New member
Bez reklam
Od jutra w MM w Lodzi D3500 jest za 2799zl... przejade sie zobaczyc bo w sumie szukam tv tylko do BD i PS3 a ponoc w HD jest niezly

Czy jesli tylko do HD to warto doplacic i wziac W4000? Wiem ze roznica jest ilosc wejsc HDMI, 10bitowy panel... ale czy jesli tylko do HD to warto? bo to ok. 1,2k zl wiecej...
 
Ostatnia edycja:
Do góry