Sony KDL 40D3000 - HDMI działa czy nie ?!

ernet

Active member
Bez reklam
Witam, jak kiedyś pisałem mój TV "nie widział" podłaczonego do niego PO HDMI tunera sat. Fergson ( na żadnym z 3 wejść ). Tuner oddałem. Teraz podobna sytuacja;mam Set-top box Homecast HC5101 CICIO HD od operatora sieci kablowej i.... TV "WIDZI" GO tylko na AV5 ( HDMI ), a na pozostałych 2-ch wejściach HDMI nie wykrywa sygnału. Co ciekawsze, nawet po podłaczeniu do AV5,gdy program tv z Set-top box'a jest widoczny,
to po ( z menu TV ) właczeniu opcji " aktualizuj listę urządzeń " wyświetla się komunikat " nie wykryto urządzeń " MIMO,że jednak odbieram program po HDMI z Set-top box'a na AV5 !? Funkcja "info" na pilocie potwierdza to poprzez wyświetlanie na ekranie TV informacji - AV5 1080i.
Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tej zagadki.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Pozwala sobie podbić temat. Bez złosliwości, 41 wyświetleń i nikt nie wie ?! Trochę jestem rozczarowany.... . Może jeszcze Kiki, Ortax nie czytali ;-)

PS. Moją nagrywarkę Sony widzi każde gniazdo HDMI
 

qazar

Member
Bez reklam
Ale ta funkcja wykrywania to taki odpowiednik regza link czy viera link, czyli urządzenie współpracujących z TV np. odtwarzacze BR /DVD tych firm
 

ernet

Active member
Bez reklam
qazar napisał:
Ale ta funkcja wykrywania to taki odpowiednik regza link czy viera link, czyli urządzenie współpracujących z TV np. odtwarzacze BR /DVD tych firm

Czyli uważasz, że mój TV znajdzie TYLKO podłaczony po HDMI ( w moim przypadku ) sprzęt SONY ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
model tego Sony miałem . Podłączaliśmy pod różne urządzenia po HDMI i działał bez zarzutu. Wygląda więc na to że musisz sprawdzić telewizor, może jakaś awaria złącz . Musisz pamietać że jeśli podłączasz przewód HDMi / z napięciem / możesz uszkodzić złącze.
 

ernet

Active member
Bez reklam
kiki napisał:
model tego Sony miałem . Podłączaliśmy pod różne urządzenia po HDMI i działał bez zarzutu. Wygląda więc na to że musisz sprawdzić telewizor, może jakaś awaria złącz . Musisz pamietać że jeśli podłączasz przewód HDMi / z napięciem / możesz uszkodzić złącze.

Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy; mój TV także działa bez problemu po HDMI z róznymi urządzeniami ( Tuner Homecast, X-Box itd.) Napisałem wyżej,że w opcji z jego menu " uaktualnij urządenia HDMI "
pokazuje tylko moją nagrywarkę marki SONY .
 
Ostatnia edycja:
Do góry