Sony KDL-37P3020 - Problem z Cyfrowym Pol.

alicetea

New member
Na samym poczatku, chcialbym poinformowac o tym ze jest to moj pierwszy LCD, jestem zielony w temacie. Wiec prosze sie nie wytrząsac nad moja osobą. :confused:
Mianowicie moj problem wyglada tak. Po wlaczeniu dekodera, odpaleniu tivika, musze przelaczac recznie cyfrowy polsat. Chodzi o to ze telewizor po uruchomieniu, zamiast wykryc odrazu platofme cyfrowa, wlacza sie w trybie analogowym. Musze wykonac 3 zbedne ruchy na pilocie w celu przelaczenia sie na dekoder. (Antena od zwyklej telewizji jest odlaczona od tv). Rozmawialem z paroma znajomymi co maja samsungi itp. i mowia ze od samego poczatku nie mieli takich problemow jak ja. Automatycznie przekierowywalo ich na transmisje z dekodera. Dekoderek ma juz z 6 lat (Sagem fuj;p). Rylem w menu tivika dobre 2h i naprawde nie moge tego ustawic. Niby jest to blachostka, jednak bardzo irytuje. Moze dlatego ze inne tv w domu (nie lcd) nie mialy problemow z uruchomieniem odrazu platformy cyfrowej, bez zbednego przestawiania/ustawiania.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Przełaczy się automatycznie tylko poprzez euro , przez inne wejscia nie.
A poza tym to witaj , w końcu ten kto pisze pierwszy post nie musi sie przywitać.
 
Do góry