SOny KDL-37EX720 czy sharp z serii 630

jakubja5

New member
Panowie i Panie !
Czy możecie szczerze powiedzieć który z wymienionych telewizorów będzie najlepiej skalował oraz SD ( żródło z kablówki ) . napaliłem się na Sony EX720 jednakże z godziny na godzinę mam mieszane uczucia czy nie przesiąśc się na Sharpa . Nie chciałbym posiadać telewizora , który będzie każdy film wyświetlał jak teart telewizji ( efekt opery mydlanej )
Oczekuję na odpowiedź użytkowników , sprzedawców :)

A moze kupno Samsunga 37D6500 będzie bardziej zasadne
 

Mylagos

New member
EX720 jest naprawdę godnym uwagi modelem jeśli chodzi o obraz 2D. Moim zdaniem powinien się on dobrze sprawdzić. Jednakże uważam, że najważniejsze są odczucia widza, więc zapoznaj się z podanymi przez Ciebie modelami, prosząc np o prezentację, przygotowując jakiś własny materiał.
 

MarKo_wawa

New member
Witam,

Mam podobny problem, zastanawiam sie nad wymiana TV w sypialni, do tej pory dzielnie sprawowal sie Sharp 37B20EE, natomiast lata ida i moze juz czas go wymienic na cos bardziej "nowoczesnego", dlatego pytanie czy warto zakupic Sony 37EX720 ?
Bedzie podlaczony do niego BR Sony, kablowka i internet Neo.
Wazne aby mial funkcje wyswietlania czasu na ekranie oraz wylacznik sleep timer.
Prosze o porade.

Pozdrawiam :cool:
 
Ostatnia edycja:

jakubja5

New member
Czy kiki mógłby się wypowiedzieć na temat 37EX720?
Czy może lepiej kupić sharpa 32LE830 ( bo niestety 40 cali mi sie nie mieści na sciance )
 
Do góry