Sony KDL 32w4000 a ps3

chriser00

New member
Witam.

Zamierzam kupić TV full hd z przeznaczeniem głównie do ps3. Z racji ze siedze dosc blisko TV (ok 2-3m) zdecydowałem się na 32''.

Przeczytalem chyba wszyskto co się dało w internecie i tu prosze was o opinie, który z tych tv (ewentualnie jakis inny 32'') będzie najlepszy:

- Sony KDL 32w4000

http://www.bazarcen.pl/product_731083.html

- Sharp LC-32X20E

h
ttp://www.bazarcen.pl/main.asp?suche=SHARP+LC-32X20E&x=45&y=6

-
Samsung LE 32A551 LCD Full HD

http://multizakupy.pl/produkt_456-54231


Jestem zdecydowany na full hd, poczytalem troche i są opinie, zarówno ze przy 32'' nie ma sensu kupowac full hd, jak i takie ze akurat dla ps3 jest to konieczne i raczej zostanę przy full hd.

Z powyższych tv - sony zdecydowanie najdrozsze, o samsungach przeczytalem duzo zlego - smuzenie, marny dzwiek itp, nic nie wiem o sharpie.

No i wadą est przy kazdym z nich odswiezanie 50hz..ma to jakies znaczenie?
 

Fankis

New member
Sony 32w4000

Hej.nie Mialem Stycznosci Z Modelem Sharpa,ani Samsunga..ale Powiem Ci Tak..jestem Szczęsliwym Posiadaczem Sony 32 W4000 I Moge Powiedziec Ze Obraz Wymiata..
 

ortax360

New member
Witam

2-3 metry i 32 cale plus PS3 obawiam sie ,ze bedzie znacznie za mały :) .

Nie lepiej dozbierac i kupic cos wiekszego ? Nie koniecznie Full HD .
Własciwie na PS3 jest kilka gier działajacych niby w 1080p , jedna na pewno Ridge racer 5 .

Przy przekatnej 32 ba nawet 37,40 cale Full hd = 100% marketing no chyba , ze bedziesz uzywał pc i siedział tak z 1 m lub nawet mniej .

Na twoim miejscu pomyslałbym o minimum 37 calach i wcale nie koniecznie Ful HD np: Sony 37v4500 . Obraz z 2-3 m bedzie dokładnie taki sam na HD czy Full HD .

Zrobisz bład jak kupisz 32 cale - Takie jest moje zdanie .

Pozdarwiam
 
Ostatnia edycja:

_spy_

New member
Mam 32W4000 podłączonego do PS3. Zdecydowanie polecam. I zdecydowanie Full HD do PS3. Natomiast odległość wg mnie to max 2 metry. Przy 3 metrach raczej pomyślałbym o czymś większym.
 

ortax360

New member
Zdecydowanie Full HD do PS3 ? Nie pospieszyłes sie zbytnio ?

Moze dopiszesz jak dla mnie ?.

Bo zdecydowanie PS3 i Full hd 2-3 m przy 32/37/40 calach to troszkę :D :D :D :D :D raczej bedzie OK czyli tak samo jak na HD.

Moje zdanie jest takie ,ze cieszyc sie z Full hd mozemy od 46 cali i tylko na Filmach Blu-ray + odpowiednia odległosc .. Nie na grach z PS3 bo takich własciwie brak i raczej juz nie będzie moze
na PS4 .
Dlatego lepiej wybrac lcd wieksze od 32 cali nie koniecznie Full Hd i cieszyc sie wspaniałym obrazem w HD z PS3 .

Ps: Takie jest oto moje zdanie .

Serdecznie pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

_spy_

New member
Każdy może mieć swoje zdanie ;)

Poza tym, zwróć uwagę, że chriser nie pisał o grach ale ps3 generalnie. Czyli również filmy na Blu-Ray w 1080p. I trailery w 1080p. I fotografie w wysokiej rozdzielczości.

Jeśli chodzi o gry, to ja bym sobie nie darował gdym nie mógł się nacieszyć grą w flow albo echochrome w pełnej rozdzielczości. :)

Nie jestem w domu więc nie zmierzę jaką ja mam dokładnie odległość od TV (na oko 2 m), ale ja różnicę między 1080p a 720p widzę.
 

ortax360

New member
OK

Jezeli kolega widzi na 32 calach i z odległosci ok 2 m różnicę miedzy 720p i 1080p z filmów wydanych na Blu-ray czy tam inny materiał Full HD to pogratulowac sokolego wzroku .

Wazne ze kolega _spy_ zadowolony jest z zak. 32w4000 .

Własnie generalnie to 32 cale kompletnie nie nadaje sie do filmów nagranych w 1080p chyba ,ze bedzie ogladał z 1m lub mniejszej odległosci .

To nie jest tylko moje zdanie na temat 32 cali i Full HD o tak małej przekatnej ekranu .

Ja swoje zdanie napisłem i starałem sie doradzic jak najlepiej czyli zamiast 32w4000 i z odległosci 2-3m lepszym wyborem bedzie 37v4500 .

To fakt wymieniłes swietne gry na PS3 . A moze tak Metal 4 ? only niepełne HD , Devil 4 to samo , GTA 4 itd .


Pozdrawiam i zmykam .
 
Ostatnia edycja:
Do góry