Sony KDL-32S3020

Ajgor64

New member
Witam.
Mam zamiar w ciagu kilku najblizszych dni kupic telewizor SONY Bravia KDL-32S3020, i mam przede wszstkim dwa pytania. Po pierwsze gdzies w opisie znalazlem informacje, ze w podgladzie PIP mozna w nim wyswietlic tylko obraz z komputera. Czy to prawda? Wiem, ze drugiego obrazu z tunera nie wyswietle, bo jest tylko jeden tuner, ale czy nie da sie na przyklad na calym ekranie wyswietlic obrazu z anteny, a w podgladzie z DVD podlaczonego po SCART-cie?
I drugie pytanie. Gdzies tu wyczytalem, ze kupno telewizora LCD ma sens tylko jak sie chce ogladac programy w HD. A czy na tym telewizorze obraz ze zwyklej anteny szerokopasmowej bedzie gorszy? Na razie ogladam kilka programow z anteny szerokopasmowej, TVN z satelity analogowej i kilkanascie z cyfrowej FTA (niekodowanych). W przyszlosci chce przejsc na odbior cyfrowej telewizji "po kablu" z Dialogu (cofrowka po linii telefonicznej),ale to dopiero za dwa lata (wczesniej nie moge zmienic umowy z nimi:( Czy wiec obraz ze zwyklej anteny bedzie zly? Jest to dla mnie bardzo wazne, bo jak ma sie okazac, ze na LCD bedzie gorzej niz na CRT, to wcale nie bede na razie kupowal.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wszystkie wątpliwości - to prawda . Obraz z anteny dachowej jeśli w ciemno , możesz być nie zadowolony.
Pip pełny działa tylko przy dwóch tunerach - Sony tego nie ma.
Do faktycznej jakości w Sd sprawdziłbym :
Toshibe 32 R 3500
Panasonic 32 Lx700
JVC 32 P80
Sony D 3000
 

merkava

New member
Ajgor64 napisał:
Witam.
I drugie pytanie. Gdzies tu wyczytalem, ze kupno telewizora LCD ma sens tylko jak sie chce ogladac programy w HD. A czy na tym telewizorze obraz ze zwyklej anteny szerokopasmowej bedzie gorszy? Na razie ogladam kilka programow z anteny szerokopasmowej, TVN z satelity analogowej i kilkanascie z cyfrowej FTA (niekodowanych). W przyszlosci chce przejsc na odbior cyfrowej telewizji "po kablu" z Dialogu (cofrowka po linii telefonicznej),ale to dopiero za dwa lata (wczesniej nie moge zmienic umowy z nimi:( Czy wiec obraz ze zwyklej anteny bedzie zly? Jest to dla mnie bardzo wazne, bo jak ma sie okazac, ze na LCD bedzie gorzej niz na CRT, to wcale nie bede na razie kupowal.

Ja mam model 37P i obraz ze zwyklej anteny nawet mnie pozytywnie zaskoczyl. Wprawdzie nie jest rewelacyjny, ale da sie normalnie ogladac na kilku kanalach (tvn, tvp2), na pozostalych jest kiszka. Moge podeslac zdjecia na maila.
Co do samego LCD to mi troche przeszkadza brak czerni, ale w plazmach bardziej przeszkadzalo mi migotanie...
 
Do góry