SONY KDL-32EX500 czy Samsung LE32C650

Avake

New member
Chcę zakupić TV do domu 1 LCD
zastanawiam się nad dwoma modelami
SONY KDL-32EX500
Samsung LE32C650

Poradźcie mi który warto
wyposażenie oba maja podobne
100 mgh
internet /niekoniecznie
4 x HDMI
USB
ful HD

TV używam w ciemnym pokoju 4x5 pokój dzienny/sypialnia
odległość ok 2 - 2,5 m łózko/kanapa
sygnał TV UPC analogowy
do podłączenie komp przez HDMI + ew DVD -- raczej nie do grania /ew sporadycznie/
audio - amplituner
oglądania 2-3 H
osób od 2 do 6

Z góry dziękuje za pomoc
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Obydwa modele są dobre, jednak doradzam przy tej odległości model 37 cali. Z 2,5 m po kilku tygodniach 32 będą zbyt małe. I tutaj pojawia sie problem. Oba wybrane modele występują w wersjach 37 cali ale maja gorsze matryce. Chodzi m.in. o kąty. Piszesz, ze może TV oglądać do 6 osób. Wtedy te skrajne w ciemnych warunkach odczują różnicę w jakości obrazu. Dlatego z 37 cali wybrałbym LED-owego LG 37LE5300 lub 5500. LG ma lepsze kąty stosując matryce IPS. Takie same ma też PANASONIC. Sam mam m.in. L37G20. Ma dobry obraz z sygnału cyfrowego. Nieco gorzej z analogiem. Kąty OK.

Jeśli uważasz, że 32 cale wystarczą na 100% to możesz rzucić monetą lub wybrać ten, który bardziej Ci się bardziej podoba.

Miłego oglądania.

Pozdrawiam
 

zazupol47

New member
polecam Ci większy rozmiar oraz EX500 lepiej bedzie chodził na kablówie, samsung słabiutko skaluje z SD no i nie bedzie Ci odpadać obudowa

sony ex500 flagowy i solidny LCD
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
rzeczywiście wybór pomiędzy 37X 20 a Sony 32 EX 500 byłby lepszym rozwiązaniem do sypialni.
 
Do góry