Sony KD55XD9305 vs. Samsung UE55KS8000

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sięgałbym w takiej kolejności :
- Philips 65PUS8601
- Sony 65DX8505
- Panasonic 65DX750/Samsung 65KS8000
 

m2w2

New member
Dzisiaj byłem w MM pokazać żonie jak wygląda tv 65'' i z lekka się wystraszyła, że jest taki duuużżżżyyy i za bardzo nie chce takiego `czegoś` na ścianie :-(
Przesiadamy się z Samsunga 37'' także ma prawo być w szoku ;-) Jeżeli nie da się przekonać, wybór padnie na Sony 55XD9305.
 

m2w2

New member
...chyba że jeszcze Panasonic TX-58DX780E??? Co o nim można powiedzieć? Jak ten 'Panas' ma się do Sony55XD9305?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Oba są bardzo dobre. Wybrałbym jednak Sony subiektywnie, choćby za te bodaj 30-kilka stref podświetlenia i wyższą jasność, no chyba ze komuś brakowałoby tych 3 cali wiecej, wtedy Panasonic zostaje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też bym wybrał Sony i to zdecydowanie - to nie ta klasa.
Jak będziesz niebieski masz specjalne ceny z kalibracją.
 

barburian

New member
Bez reklam
Zamów u kolegi KIKI-ego prezentację w domu 3 telewizorów w rozmiarach 55 65 cali i po prezentacji któryś zostanie w domu, razem z żoną zdecydujecie.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Dokładnie tak. Nie ma innej opcji, zostanie Wam w domu 65 cali, o ile zmieści się na ścianie, lub szafce :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Zamów prezentację 55 i 65, następnie puść z bluraya ulubiony film żony. 100% że 65 zostanie już z Wami.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Z telewizorami to jest tak, że bardzo szybko zaczyna się żałować, że nie kupiło się większego:D Moi rodzice kupili Samsunga UE65Js9000 i już mówią, że następny będzie minimum 75 ;)
 

m2w2

New member
Ja oczywiście jestem za 65'' i kupno nowego tv to moja inicjatywa. Żonie do tej pory nie `przeszkadza` ośmioletni Samsung LE37A656. Ale po czasie stwierdziła, że może rzeczywiście większy by się teraz przydał. Jeszcze chwilę czasu mamy na decyzję, może `zmądrzeje` :lol: ps. a czy jest w ogóle możliwość zrobienia takiego porównania 55 z 65 u nas w domu? Z Olsztyna do Gdańska kawałek jest (160?).
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mając źródło nc+ i 2,5m do kanapy nawet się nie zastanawiaj tylko bierz tego Samsunga. Żona pokrzyczy dopóki go nie uruchomisz!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, możesz zmówić prezentację telewizorów domu.
Ale chyba jak wrócisz z urlopu. Dobrej pogody i dużo wrażeń.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Zamów prezentację u kikiego, poproś go aby mniejszy TV skręcił jakościowo i 65 twoja:D
 
Do góry