Sony KD-75XH9096 ustawienia obrazu

conqest

Well-known member
Bez reklam
Kolego drogi wszystko robisz dobrze - po prostu musisz odrębnie ustawić tryb DV. Kiki dał Ci ustawienia pod tryb własny, Ty je tam zapisałeś i one tam są ale one nie dzialają dla trybu DV. Tv jezeli wykryje materiał w DV z automatu przełącza się w ten tryb i po to masz tam do wyboru kilka trybów DV które trzeba sobie ustawić pod siebie. Celowo napisałem ustawienia a nie kalibracja bo to co daje Kiki nie ma nic wspólnego z kalibracją...
 
Kolego drogi wszystko robisz dobrze - po prostu musisz odrębnie ustawić tryb DV. Kiki dał Ci ustawienia pod tryb własny, Ty je tam zapisałeś i one tam są ale one nie dzialają dla trybu DV. Tv jezeli wykryje materiał w DV z automatu przełącza się w ten tryb i po to masz tam do wyboru kilka trybów DV które trzeba sobie ustawić pod siebie. Celowo napisałem ustawienia a nie kalibracja bo to co daje Kiki nie ma nic wspólnego z kalibracją...
Ja to wszystko rozumiem, rzecz w tym że jak wskoczy tryb DV i naniosę nowe ustawienia to i tak one nie są zapamiętane/zapisane pod DV - dlatego też wspomniałem że już tyle razy wprowadzałem te ustawienia że prawie znam na pamięć. Np. jasność na 4 jest według wytycznych - taką ustawiam, ale i tak po czasie robi się jasność max. Tryb własny zapamiętany elegancko no i tam gdzie jest opcja jego uruchomienia to działa OK.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ale masz od kikiego ustawienia dla trybu dv? Czyli tv nie zapisuje zmian w ustawieniach dla dv - nie bardzo mam jak sprawdzić to w domu bo w moim XH mam soft od serii J. Zresztą od czasu gdy 9096 wylądował w sypialni a w salonie mam coś innego to przestałem się nim zajmować hehe. Dla seriali żony wystarczy... :)
 
Ustawień dla trybu DV nie mam. Mam tylko ustawienia dla trybu własnego. Wprowadzając w DV parametry z trybu własnego nie są one zapisywane. Ogólnie tryb DV fabrycznie daje radę i nie narzekam, ale może coś da się wycisnąć bardziej? Więc chętnie wykorzystam. PS. Jaki teraz posiadasz TV i jak się on ma do poprzednika? :> Napisz coś więcej.
 
Do góry