Sony KD-75X9105C

Tvmania

New member
Bez reklam
Kto posiada ten model tv bo jestem zainteresowany tym tv musze mieć opinie jaka czerń, Matryca va czy IPS, jakie kąty, plynnosc, podświetlenie, system czy płynnie chodzi jakie inp do ps4
 

accu

New member
Bez reklam
Kto posiada ten model tv bo jestem zainteresowany tym tv musze mieć opinie jaka czerń, Matryca va czy IPS, jakie kąty, plynnosc, podświetlenie, system czy płynnie chodzi jakie inp do ps4

Witam uprzejmie,

Przecież jest już dawno założony wątek : Telewizor Ultra HD firmy Sony KD-75X9105C .
Ma on sześć stron i zapewne jest chociaż jeden użytkownik tego forum , który go kupił
i pisze o tym telewizorze . (bodajże @jarmalik)
A że nie chce się poszukać i się dubluje wątek to druga sprawa .:-|

Pozdrawiam,:)
accu
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Może mi ktoś pomóc jak sprawuje się ten tv jaka ma matrycę, podświetlenie, czern, plynnosc, inp, jakość wykonania i jak prezentuje się system? Nigdzie o tym tv nie mogę znaleźć pomocy z góry dziękuję.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Przepraszam że trochę niegrzecznie zapytam, ale czy ty jesteś ślepy? Nie widzisz tego postu między twoimi dwoma powyżej? Ja dość obszernie opisałem swoje pierwsze wrażenia o tym TV na innym wątku poświęconym temu modelowi. Wejdź na forum LCD>Sony i znajdź ten wątek. Pozdrawiam serdecznie i w razie czego służę informacją.
 
Do góry