Sony KD-65XG8596 opinie/test ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten 75XF9005 nie jest dostępny ponad pół roku.
Ile masz max kasy ?
Jaką masz odległość od ekranu ?
Jaki sygnał ?
 

Adax01

Member
Pozorna oszczędność może się szybko zemścić
Jak myślisz ile lat , a może miesięcy będzie robiona aktualizacja softu dla xf ?
Znajomy sprzedawca z MM kupił ten TV i uważa, że to właśnie Open Source może mieć drugie życie, zresztą jak zobaczyłem na ang. forum co już robią z softem to wg mnie trzeba być optymistą...
 

raul_ole

New member
Ostatnia edycja:

Hydr01

New member
Cześć, to mój pierwszy post, nie widziałem czy zakładać nowy wątek czy podpytać w jakimś starym. Czy ktoś z Was ma może jakieś sprawdzone ustawienia pod piłkę nożną z UPC na tym telewizorze? Czy ten tryb sport to jest najlepsze, co da radę wyciągnąć? Nie jest jakoś źle, ale też szczególnie na ogólnym planie żyleta to to nie jest.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony 65XF9005 masz za 4999 zł z pakietem gratisów dodatkowo.

W sprawie kalibracji napisz na PW dostaniesz info.
 

langus

New member
Niestety 65'' za duży. Kiki na 55'' też masz super cenę? :)

65 nie jest duży ja kupiłem 55 dwa lata temu i wydaje mi się malutki:) teraz kupiłem 65XF9005 dla rodziny i tez nie wydaje się wielki, kupuj i kikiego masz wszystko w opcji i cena niewiele wyższa niż w sklepie ja niestety musiałem zamówić rodzinie w sklepie bo chcieli raty gdyby to miał być dla mnie walił bym do kikiego bo kalibracja i inne ważne rzeczy masz zrobione zanim dotrze do Ciebie tv a jak jest wadliwy kiki go wywali do zwrotu a ty dostajesz wypasa wyregulowanego:)
 

langus

New member
właśnie tak 65 cali szerszy o nieco ponad 20 cm od 55 cali więc jak ktoś zastanawia się nad 55/65 powinien pomyśleć na korzyść 65, ja kupiłem 55 dwa lata temu więc muszę się z nim jeszcze pobujać bo sprzedając go teraz część inwestycji poszłaby się .... i dużo stracił na wartości a zapłaciłem wtedy 4200 zł bo kupiłem go w promocji 3 mc po premierze,

kolejny na bank będzie 65 a może nawet 75 i zamówiony u kikiego bo bez kalibracji i specjalistycznych ustawień już nie kupię kwota kalibracji przy kilku tyś za sprzęt w promocjach kikiego jest praktycznie nie zauważalna a satysfakcja gwarantowana;)
 
Do góry