Sony KD-55XD7005

szerszen79M

New member
Witam.
Mam możliwość kupna telewizora Sony KD-55XD7005 za 3000zł. Czy opłaca się go kupić? Czy lepiej nie pchać się w zakup takowego?
Dodam że telewizor będę używał do ogólnego oglądania więc interesuje mnie czy konkurencja może oferować dużo więcej jeżeli chodzi o funkcje.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony ten co podałeś jest 50 Hz.
Ten co podałem 100Hz to Philips 55PUS6561 z Androidem 6,0 , Kodi 17 , MXPlayer, Kalibracja profesjonalna gratis.
Najtańszy Sony o tych parametrach to 55Xd8505 za 4799 zł .
 

Gawronnek

New member
Kiki też się przymierzam do tego tv, wymagania zwykle oglądanie telewizji, filmy, seriale z tv box, mam w tej chwili 5 letnia plazmę, ale zaciekawiła mnie promocja w jednym ze sklepów i za 3 tysiące (więcej nie chce wydać, nawet na raty) ten Sony wydaje mi się najciekawszą propozycją w 55 calach. Możesz dać jakieś argumenty za i przeciw?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To w klasie cenowej lepszym rozwiązaniem jest TCL 55C70 za 3099 zł ze specjalnym pakietem gratis.
 

decode21

New member
55xe7096 to najlepsza opcja ewentualnie jakiś panasonic. TLC to głównie kiki zachwala ale jak dał filmik z urywkami sportu to dla mnie tlc jest poniżej krytyki.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
https://www.rtvmaniak.pl/9546812/sony-kd-55xe7096kd-test-55xe7005/ Na koniec kilka słów o płynności obrazu. Przy oglądaniu filmów i kilku wydarzeń sportowych nie zanotowaliśmy zjawiska smużenia. Płynność jest zadowalająca w obu telewizorach, bez względu na specyfikację techniczną. Reprezentant serii XE7005 wykorzystuje Motionflow XR200 Hz, a drugi (XE7096) Motionflow XR400 Hz i to najważniejsza różnica pomiędzy nimi. Dla nas żadna, bowiem oba Sony Bravia pracują na matrycy 50hz .
 
Do góry