Sony KD-49XF7596 vs Philips 50PUS7303

Kronin

New member
Witam,
Stoję przed wyborem między Sony KD-49XF7596 a Philips 50PUS7303 do sypialni. Troche poczytałem o obydwu tv i już sam nie wiem co wybrać. Do tej pory użytkuje Samsunga UE55D7000 a syn Sony KDL-55W805C (obydwa 120Hz matryca VA). Często oglądam mecze na dekoderze od UPC, a do nowego TV chcę kartę CI+. Który TV będzie dawać więcej radości z oglądanie meczy i czasem jakiegoś filmu oraz z obsługi Android TV ?
 

armator

New member
Na co się zdecydowałeś? Bo stoję w podobnej sytuacji, i nie mam obawy co do android tv czy po pół roku nie będzie mulić, chociaz nie zamierzam nic tam dodatkowo instalować poza odtwarzaczem plików mkv, co do ambilight akurat nie zależy mi na tym.

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
 

kubar1972

New member
Wybierz Sony. Ja go wybrałem i jestem zadowolony. Miażdży tego Philipsa.
Ps. Kiki dzięki za nastawy to tego Sony. Nie obiecuj następnym razem. Bo to taka amatorka.
 

parasite

New member
Wybór telewizora

Info w innym wątku...
Kiki, jest inny wątek wyjaśniający pytania kolegi, dobrze by było zalinkować. Teraz bym chętnie poczytał :)

Kolego też mógł byś od razu zalinkować ew. do testu czy porównania. Chyba, że to Twoja subiektywna opinia, skoro Kiki Ci ustawił tzn. że widziałeś je oba stojące obok siebie i stąd te stwierdzenie?

Potrzebuję kupić teraz TV z Androidem i zastanawiam się właśnie nad tymi modelami, skłaniał bym się do Philipsa, bo jestem zakochany w Ambilight, zresztą mam jednego od @kikiego sprzed 4 lat i jest świetnym TV.


Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych dwóch wybrałbym Philipsa 50PUS7303 za 2299 zł .
Jak będziesz niebieski to masz jeszcze pakiet gratisów.
 

mmbb

Member
Na co się zdecydowałeś? Bo stoję w podobnej sytuacji, i nie mam obawy co do android tv czy po pół roku nie będzie mulić, chociaz nie zamierzam nic tam dodatkowo instalować poza odtwarzaczem plików mkv, co do ambilight akurat nie zależy mi na tym.

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka




Z mojego punktu widzenia i posiadania Tv Sony z Androidem, drugi raz nie kupiłbym telewizora z tym systemem. W porównaniu do systemu np. Tizen u Samsunga android działa powoli, jak by z lekkim opóźnieniem. Jedynym plusem androida jest możliwość zainstalowania Kodi. Dodatkowo Sony ma problemy z działaniem Netflixa.
Pozdrawiam!
 
Do góry