Sony KD 49X8309C zachmurzenie.

krzywy86

New member
Witam,

Potrzebuje porady. Kupiłem ten Sony KD 49X8309C i generalnie jest ok ALE obraz w rogach jest taki jak na pierwszym testowanym egzemplarzu czyli prześwietlony czy zachmurzony jak to Sony nazywa. Napisałem do sony wysłałem foty i dostałem odpowiedź że:
"Zachmurzenie przedstawione na przesłanych zdjęciach wg ww. Działu mieści się w ramach specyfikacji podświetlenia matrycy zastosowanego w telewizorach marki Sony."

Poniżej link do zdjęć które wysłałem do Sony. Czy ja przesadzam czy Sony ma mnie gdzieś i chce zamknąć temat jak najszybciej i bez problemów dla siebie?

https://www.dropbox.com/sh/tuvqb6uam...mndV9Yvqa?dl=0

Napiszcie co o tym myślicie.
 

racuh

Banned
Witam,

Potrzebuje porady. Kupiłem ten Sony KD 49X8309C i generalnie jest ok ALE obraz w rogach jest taki jak na pierwszym testowanym egzemplarzu czyli prześwietlony czy zachmurzony jak to Sony nazywa. Napisałem do sony wysłałem foty i dostałem odpowiedź że:
"Zachmurzenie przedstawione na przesłanych zdjęciach wg ww. Działu mieści się w ramach specyfikacji podświetlenia matrycy zastosowanego w telewizorach marki Sony."

Poniżej link do zdjęć które wysłałem do Sony. Czy ja przesadzam czy Sony ma mnie gdzieś i chce zamknąć temat jak najszybciej i bez problemów dla siebie?

https://www.dropbox.com/sh/tuvqb6uam...mndV9Yvqa?dl=0

Napiszcie co o tym myślicie.

Link nie działa ale clouding to urok technologii LED, w niektórych egzemplarzach jest mniejzy w innych większy, jak jest to dla Ciebie drażniące to możesz się starać wymienić w sklepie model na inny, albo zażądać zwrotu pieniędzy.
 

krzywy86

New member
może ten będzie działał:
https://www.dropbox.com/sh/tuvqb6uam599c3e/AAA2UuLl5lcyv1PHmndV9Yvqa?dl=0

Jeśli nie to może ktoś mi napisze jak wkleić fotę to posta?

open


open


open


open
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Ten działa
Masakra, oni to nazywają że mieści się w ramach podswietlenia technologii Led
To jest jakaś tragedia.
 

Razahell

New member
:shock: tragedia to malo powiedziane!
To ze panele lcd maja mniejszy lub wiekszy clouding to kazdy wie, ale to na zdjeciach to masakra...
Gdzie to kupiles? Jesli nie w stacjonarnym euroagd to oddaj to i wez inny model lub gotowke...
 

krzywy86

New member
Dzięki Panowie. Tak też myślałem ale nie wolałem to potwierdzić. Oficjalny serwis strony sony.eu/support/pl uznał tę wadę za mieszczącą się w normie. Zadzwoniłem do sklepu w którym kupiłem (Sony Center) i czekam na wizytę autoryzowanego serwisanta. Napisze po wizycie co i jak.
 

Razahell

New member
Dzięki Panowie. Tak też myślałem ale nie wolałem to potwierdzić. Oficjalny serwis strony sony.eu/support/pl uznał tę wadę za mieszczącą się w normie. Zadzwoniłem do sklepu w którym kupiłem (Sony Center) i czekam na wizytę autoryzowanego serwisanta. Napisze po wizycie co i jak.

Nie wiem jaka bedzie opinia/ekspertyza tego serwisanta ale ja z tego modelu bym uciekal jak najdalej... Moze wymiana TV za doplata na model x85...
 

krzywy86

New member
Idąc tym tropem to w każdym modelu może wystąpić kilka sztuk wadliwych i mogę na nie trafić. Zakładam że mój jest właśnie tym wadliwy i zostanie wymieniony na pozbawiony wady.
 

Pan_S

New member
Podświetlenie Twego telewizora jest nie do zaakceptowania!

Jak serwis Ci mówi ze mieście się to w normie to jest to skandal.
 

krzywy86

New member
A czy ktoś z forum ma taki TV i mógłby wrzucić zdjęcia jak to u niego wygląda? Zdjęcia z testowanego TV były chyba robione w dzień więc nie pokazują jak to wygląda w nocy a wtedy jest to najbardziej widoczne.
 

racuh

Banned
A czy ktoś z forum ma taki TV i mógłby wrzucić zdjęcia jak to u niego wygląda? Zdjęcia z testowanego TV były chyba robione w dzień więc nie pokazują jak to wygląda w nocy a wtedy jest to najbardziej widoczne.

Tu nie ma co porównywać innych modeli, ewidentnie masz wadliwy egzemplarz. Jak będziesz zwlekał to potem będziesz żałował.
 

krzywy86

New member
Serwisant będzie w poniedziałek zobaczymy co orzeknie o czym zresztą niezwłocznie was poinformuje. Trzymajcie kciuki żeby okazał się być w porządku.
 
Do góry