Sony HX950 Multimedia

kendzi1

New member
Witam chce kupic Sony hx950 65 cali i chcialem sie dowiedziec jak sciagne z torrentow film w 3d i bede chcial odpalic go z pen lub z dysku czy moj tv bez problemu znajdzie urzadzenia i bez problemu obejrze film w 3d ???
I czy odtwarza polskie napisy???
 

qwerty44

New member
Obawiam się, że będzie problem. Największym mankamentem jest brak obsługi przez TV systemu plików NTFS.
Pod tym linkiem masz co i z czego można odtworzyć na tym TV.
Urządzenie USB
Bardziej "multimedialne" (nagrywanie i odtwarzanie) TV Sony będą już nowe modele z 2013 r. które lada moment pojawią się w sprzedaży.
Proponuję zainteresować się nowymi, nadchodzącymi modelami 2013.
Sony's 2013 TV line-up - full overview - FlatpanelsHD
 

kendzi1

New member
Qwerty44 dzieki ci wielkie za informacje:) oczywscie ze zainteresuje sie modelem z 2013 roku:)
Myslalem ze Sony HX955 sa na rok 2013 a musialem sie pomylic bardzo jestem tutaj nowy na forum:) Potrzebuje mega mocnego tv z mega dobrym obrazem jak zyleta pod konsole ps4 tv kupuje pod koniec roku lub na poczatku :)
Jaki nowy model Sony full led bedzie z najwyzszej polki chodzi mi o nazwe:) juz wiem Sony W900A
Czym bedzie sie roznil ten Sony w900 od Sony hx955 ???
Będzie mial pelne podswietlenie full led ten Sony w900???
Duzo bedzie lepszy od hx955???
 
Ostatnia edycja:

qwerty44

New member
Ponieważ są to nowości (nie ma ich jeszcze oficjalnie w sprzedaży) - na temat tych TV brak jeszcze wyczerpujących informacji. X900 i W900 będą miały "Dynamic Edge LED backlighting with local dimming ", będą wyposażone w nowe matryce TRILUMINOS, (X900 - Ultra HD (4K) panel).
Resztę można doczytać pod tymi linkami:
4K Ultra HD TV | XBR X900A 4K Resolution LED UHDTVs | Sony Store
Sony Internet TV | 55" Class (54.6" diag) W900 Internet TV | KDL-55W900A | Sony USA
Sony's 2013 TV line-up - full overview - FlatpanelsHD
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kendzi w 900 będzie gorszy bo to edge led a hx 955 jest full led - to inna polka - ty naprawdę tak mało się orientujesz na tv? Czy ściemniasz? A druga sprawa kupujesz tv powiedzmy za kilknascie tys zloty i ty sciagasz filmy z netu? Naprawde nie stać cie żeby wypożyczyć film za kilkanaście zl jak już nie chcesz kupic..... nie bardzo pojmuje twojego myslenia i tak jak pisałem ci już na innym watku pod koniec roku to ty pudelko kupisz po hx 955 on już przestal być produkowany wiec tyle ich jest ile jest w sklepach.... weź to zrozum kolego.... i dzisiaj widzailem w 800 i ten caly truliminos to pic dla picu ja tam niczego innego nie widziałem w kolorach jak np. w hx 850 z ubiegłego roku... Pozdrawiam
lolek
 

player231

New member
Lolek a co dla Ciebie znaczy gorszy? Mam Hx920 i od Edge Led róźni sie dla mnie tym ze ma Efekt Halo a nie Clouding. Po roku uźytkowania niewiem czy nie wolał bym równiutko podświetlonej matrycy w Edge LED niż Full Led. W nocy i tak żaden z nich nie świeci jak topowa Plazma a w dzien różnicy i tak nie widać.
 

accu

New member
Bez reklam
Kendzi w 900 będzie gorszy bo to edge led a hx 955 jest full led - to inna polka - ty naprawdę tak mało się orientujesz na tv? Czy ściemniasz? A druga sprawa kupujesz tv powiedzmy za kilknascie tys zloty i ty sciagasz filmy z netu? Naprawde nie stać cie żeby wypożyczyć film za kilkanaście zl jak już nie chcesz kupic..... nie bardzo pojmuje twojego myslenia i tak jak pisałem ci już na innym watku pod koniec roku to ty pudelko kupisz po hx 955 on już przestal być produkowany wiec tyle ich jest ile jest w sklepach.... weź to zrozum kolego.... i dzisiaj widzailem w 800 i ten caly truliminos to pic dla picu ja tam niczego innego nie widziałem w kolorach jak np. w hx 850 z ubiegłego roku... Pozdrawiam
lolek

Witam uprzejmie,

Co za bzdury wypisujesz . Przecież seria W805 firmy Sony ma matryce IPS .Seria W905 telewizorów firmy Sony ma wyświetlacze Triluminos . Seria X9005 -4K telewizorów firmy Sony ma również wyświetlacze Triluminos.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Faktycznie kolego Accu zakrecielm się kolego przecież tam jest pasywne 3d ale od razu żeby tak się jarac i pisać ...."bzdury" ... kolego więcej luzu to tylko tv... a nie Bugatti veyron...:) czlowiek się moze pomyli - takie jest zycie.....ale jak już piszesz o triluminos to powiem ci tyle mam znajomego w jednym z Cs który widział ten tv na oczy i oglądał rozne rzeczy na nim i czekal na niego bo chciał kupic a zastanawial się miedzy nim a 850 - wybral wlasnie 850, bo roznica w obrazie jest bardzo mala - jak to okreslil ja np. widze , ty widzisz a 10 osob nie widzi... a cena będzie na pewno znaczaca... a podstawa jego wa..... bo będzie wisal tv ... Pozdrawiam.
lolek
ps więcej czyta roznych badziejstw z netu :) jak komus na tym zależy - mi akurat nie zależy na tym ale sa tacy co lubia te bajery...

Player jest roznica ( jak dla mnie ) ja nie mowie ze jaks porazajaca ale jest bez dwóch zdan szczególnie na filmach gdzie jest dużo czerni jak np. harry potter insygnia śmierci... piszesz o efekcie halo jak oglądasz w ciemności to masz efekt ale jak mój sąsiad ma ten sam tv co ty i oglada tak jak i ja przy zapalonym swietle jest prawie nie widoczny a jak ogladasz po ciemku lub przy zasłoniętych oknach to kup plazme sobie... ja na pewno kolego jeśli mam wydac te same pieniądze na edge led a na full led jakikolwiek nawet lg 960 jakby była tansza niż w chwili obecnej to wole full led dlatego zamowilem hx 955 ... ale nie twierdze ze to jest mega roznica.... po prostu jest lepszy i kwestia czy kogo stać na roznice miedzy edge ledem jak juz stanieje a full ledemz danego roku . Jak kogos nie stać to nie kupi kwestia tylko taka żeby był obiektywny i mowil szczerze a nie dlatego ze np. go nie stać .... a sa i tacy i to na pewno wiesz i ze swojego podworka... ja znam takich wielu i odnosi się to do wielu dziedzin zycia... Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Przecież Lolek126 jak coś piszesz , to nikt Ciebie nie pogania i możesz się skupić na tym co piszesz ,
a nie pisać "wiadomości nie mające nic zgodnego z rzeczywistością " .
Tyle tytułem odpowiedzi:| .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Faktycznie Accu niby nikt nie pogania choć roznie to bywa :) ale i byłem zmeczony i całkowicie zapomniałem o tym, ale tak jak mówię proponuje mniej entuzjastycznie do pomyłek ludzi podchodzić bo to naprawde tylko tv ... nie czytałem później już bo jakbym przeczytal to sam bym zajarzyl ze popelnilem blad ale stało się jak stało .... mysle jednak ze ci co sa tym modelem zainteresowani to i tak wiedza co z czym się je... ale jeśli kogos wprowadziłem w blad to przepraszam...
lolek
 
Do góry