Sony Htp-hd6600

hazbi

New member
Sony Htp-hd6600 czy... Kino do 1700

Witam. mam pytanie szukam kina domowego tak do 1700. Przeznaczenie to PS3 i filmy. Muzyki słucham bardzo rzadko, najczęściej jakieś rockowe kawałki, b.rzadko trance.70% gry; 28% filmy; 2% muzyka:p Zastanawiałem się nad Z-5500; jakimiś plastikowymi zestawiami "kina domowego" i właśnie nad zestawem z SONY z tematu. Nie jestem audiofilem i nie mam zamiaru wydawać kupy kasy na sprzęt audio:)
Widziałem ten zestaw za niecałe 1600zł i w sumie to skłaniam sie w tym kierunku ale... Własnie, czy warto inwestowac w ten sprzęt czy lepiej wybrać Ztki czy jakiś zestawik plastików typu Panas SC-PT860 (bądź podbne od konkurencji). Pokój około 25m2. Czytałem podobne tematy ale nie było tam za dużo o tym soniaczu. Dlatego proszę o jakieś sugestie. Z góry dziękuje;)
 
Ostatnia edycja:

PopaY

New member
Bez reklam
Tylko i wyłącznie Sony. Zalety: oddzielny amplituner, oddzielne DVD i w przyszłości możesz rozbudować. A dźwięk z kolumn frontowych o wiele lepszy niż u pozostałych.
 

PopaY

New member
Bez reklam
Jeśli HTP-HD6600 jest za 1399zł to ja bym się nawet nie zastanawiał :) Z mojej wiedzy wynika, że jest za około 1600zł, ale to też bardzo dobra cena.
 
Ostatnia edycja:

hazbi

New member
W Saturnie w Gdańsku jest w gazetce, dodatkowo jest jeszcze zestaw Yamaha RXV363/DV663/z kolumnami ONYX 200-ale za 1699, a to mój górny pułap. Czy jest jakaś duża róznica między tymi zestawami, która "usprawiedliwia" cenę wyższą o 300?
 

PopaY

New member
Bez reklam
Te Prismy to takie tanie kolumny z niedużą mocą. Dźwiękowo takie sobie, do Yamahy RXV363 będą ok, ale rewelacji nie będzie. Sam amplituner Yamahy dysponuje nieco lepszym brzmieniem niż Sony, z tych dwóch ampów (sony 520 i Yamaha 363) wybrał bym Yamahe, co do kolumn miałbym dylemat.
 

evenement44

New member
Onyx`y nie są takie złe trzeba pokombinować z ustawieniami w yamaszce i można wykrzesać z tych głośników naprawde fajne brzmienie. Co do sonego to też lobię ten zestaw fajnie brzmi ma sporo funkcji, a cena jak za plastikowe kino z plastikowym dźwiękiem.
 

aborygen

New member
Sony HTP-HD6600

Witam.
Kupiłem niedawno kpl. Sony Hd6600 i jestem z niego bardzo zadowolony.
Cały zestaw jest podłączony do n-box recordera i tv Panasonic viera TH-50PV8.
Pomieszczenie w którym jest cały zestaw ma 20m2 (4mx5m)
Nie jestem audiofilem oraz maniakiem dźwięku którego nie usłyszę;) ale ten zestaw naprawdę ma dużo większa moc niż się spodziewałem i w tym pomieszczeniu ma spory zapas.
Polecam ten zestaw bo naprawdę będziesz z niego zadowolony.
Pozdrawiam
 

hazbi

New member
Po długich namysłach i rozważaniach Waszych opinii (za które dziękuję), kupiłem wczoraj wieczorem w Saturnie kino SONY HTP-HD 6600 za 1399 zeta. Myślałem nad tą Yamahą (parę postów wyżej) ale 300 zł mnie przekonało. Zawsze będzie na jakiegoś suba w przyszłości. Dziś po robocie porozstawiam głośniki i jakoś spróbuję je w miarę "skalibrować". Ale już po wczorajszym wstępnym odsłuchu jestem zadowolony:D. Dziękuję Wam za pomoc.
 

PopaY

New member
Bez reklam
No muszę przyznać, że cena rewelacyjna, nawet w sklepach internetowych nie ma takiej... Pozostaje cieszyć się sprzętem :)
 

hazbi

New member
Ten zakup dzięki Wam i temu forum, pchnęliście mnie w dobrą stronę:) Wczoraj wszystko podpiąłem i obejrzałem Batmana Dark Knight'a na BD i już wiem, że muszę obejrzeć każdy film od nowa:D
 
Do góry