Sony HMZ-T1 HMD pojawi się w USA w listopadzie za około 799 dolarów

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony HMZ-T1 HMD pojawi się w USA w listopadzie za około 799 dolarów
Sony-HMD-HMZ-T1-3D-Visor-2.jpg

Sony ujawniło, że HMZ-T1 OLED HMD pojawi się w USA w listopadzie 2011 roku za około 799 dolarów. HMZ-T1 wyświetlacza dual 1280x720 0,7 "OLED microdisplays .
Okulary oferują to samo doświadczenie, jak oglądanie 750" ekranu z 20 metrów.

Urządzenie posiada HDMI wejście i wyjście


[youtube]Mu9mLsS2Jl0[/youtube]
Oled-info.
 
Ostatnia edycja:

crimson-pirate

New member
bajer fajny ale jak to bedzie wygladalo w praktyce ,gdzie przyjdzie zagrac kilka godzin w FPS. Obawiam sie , że po kilku godiznach z gra bol glowy i oczu bedzie nie do zniesienia. Byl juz keidys podobny produkt pamietam jego premiere i potem szybko zostal zapomniany m.in. z powyzszych powodow.
Byc moze teraz bedzie inaczej , jednak watpie. Produceni zasypuja nas nowosciami i bajerami typu 3D kiedy najwiecej przyjemnosci daje jednak zwykla standardowa gra , ktora nie meczy oczu oraz nie nabawia bolu glowy.
 

klaus71

New member
Bez reklam
a ja coś czuję że to będzie strzał w dziesiątkę.
10 lat temu to ekraniki były najprymitywniejszymi lcd z odświeżaniem 100ms w rozdzielczości max 300x200 z paletą kolorów w okolicach kilku tysięcy i smużeniem na połowę ekranu.
podobnie elektronika wspomagająca tych ekraników była w epoce lampowej.

ja nie cierpię crosstalku i chciałbym coś pozbawionego tego do gier.
wyjdzie że będzie to jedyny sposób by mieć możliwość oglądania tv na oledach za rozsądną cenę w najbliższym czasie.
poza tym można pewnie też będzie oglądac na tym zwykły sygnał 2d np. na leżąco.

Kiki
wiadomo coś czy pojawi się to w europie i kiedy?
ja wstrzymuję zakup tv 3d do gierek bo te okularki będą stworzone do grania o ile nic nie spieprzą.
wstępny test jest obiecujący:
http://gizmodo.com/5835977/sonys-hmz+t1-is-an-awesome-oled-3dtv-that-you-wear-on-your-head
i jeszcze jedna super cecha - to tak jakby mieć przenośny wypasiony tv zawsze pod ręką.
 
Ostatnia edycja:

Wojtaszek

New member
Te okulary projekcyjne wyglądają rewelacyjnie, jestem pod wrażeniem. Zapewne będzie to najlepsze urządzenie tego typu na rynku. Nie mogę się doczekać kiedy będzie można je kupić u nas.
 
Do góry