Sony Hdr-tg3

viValdi

New member
Bez reklam
Miałem w ręku TG1 - nie da się tej kamery obsługiwać bez podrygiwania obrazu. Wynika to z braku paska na rękę i, niestety, z pionowej konstrukcji.
Ale kamerka fajna, ładny obrazek, mała.
 

jos1

New member
Ja bylem w posiadaniu tej kamery (HDR-TG3) jeden dzien i oddalem .
Kupilem ja w MM okazalo sie ze na obudowie mozna zmierzyc FAZE !
Wyjasnie to , bylo wszystko ok do czysu wyczerpania akumulatora ,nastepnie podlaczylem zasilacz i w tym momecie na obudowie kamery poczulem laskotanie pradu .Znam ten problem i natychmiast zrobilem pomiar okazalo sie ze na obudowie kamery z podlaczeniem MASY (- ) mozna zagotowac jajka .
icon8.gif


Ciekawy jestem czy ten blad rozpoznaja inni nabywcy ?
 
Ostatnia edycja:

jos1

New member
Usilowalem na stronie SONY.de zobaczyc model HDR-TG1 i ustalic roznice miedzy HDR-TG3 niestety system nie odnalazl tego modelu .
Jezeli chodzi o pasek to jest w wyposarzeniu kamery ( skorzany )
Problem z faza na obudowie bede chcial rozwiazac w nastepnych dniach , przedewszystkim chce byc pewien ze to bylo uszkodzenie tylko tej kamery a nie jakas seria uszkodzonych zasilaczy.

pozdrawiam
 

viValdi

New member
Bez reklam
TG1 i TG3 to chyba jest to samo - kamera którą oglądałem była kupiona w Japonii.
Nie chodziło mi o pasek do "dyndania" ale o taki obejmujący dłoń, jak w każdej normalnej kamerze. Tę kamerę trzeba trzymać mocno paluchami żeby nie upadła na ziemię.
`
 

jos1

New member
Wczoraj w kilku sklepach dowiedzialem sie ze firma Sony nie wyslala zamuwionych kamer chcialem dokonac pomiaru i nic z tego , nastepna dostawa jest zapowiedziana na 11.06.2008 , cos nie jest tak ? Powracajac do kamery ktora mialem w dloni i usilowalem ja wylaczyc w Standby znajdujacym sie z prawej strony przyciskiem otwierala sie automatycznie oslona akumulatorka i jeszcze do tego klopoty z wyjmowaniem Memory Stick , zakleszczyla sie karta , mimo luzu nie moglem wyjac jej z gniazda !
Chcialbym trafic na dobry egzemplarz i mimo jej wad chce ja kupic ,czekam na dostawe.
 
Do góry