Sony HDR-CX11 sprzedać?

arkads

New member
Witam

Zastanawiam się nad sprzedażą Sony HDR-CX11 (kompletny zestaw od nowości) + karta 16GB + firmowa torba Sony. Ile można spodziewać się za taki zestaw? Kupiona pod koniec 2008 roku. Niewiele używana.
Potrzebuję kasy i to jedna z możliwości.

Ale za kilka miesięcy będę potrzebował kupić nową kamerę. I co w zamian było by dobre? Spodobała mi się Panasonic HDC-TM300 lub Panasonic HDC-TM700 ale nie wszedłem w szczegóły techniczne jeszcze.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
1200zl moze
osobiscie, zalezy czego sie spodziewasz bo nowym modelu jesli lepszego obrazu to strata czasu, bedzie tylko troche lepszy sam mialem podobny model i sprawdzajac najnowsze nie powalilo mnie na kolana, panas ma 50p to jest duzy plus, ale w tych czasach niepraktyczne
dobra metoda:
poczytaj sam zobaczysz, nagraj ten sam material i sie przekonaj czy warto
bo 2tys wywalic dodatkowo moze byc lipa
 

arkads

New member
Jeśli chodzi o cenę to mając na uwadze cenę zakupu całego zestawu (dodatkowo torba i karta 16GB) wynoszącą ponad 3000 oraz nadal obowiązującą gwarancję producenta (5 lat licząc od grudnia 2008 ) oraz mając na uwadze ówczesny i obecny kurs dolara cena powinna być nieco wyższa jak mi się wydaje. Także dlatego, że nową kamerę o podobnych właściwościach chyba nie kupi się tak tanio, a taką cenę to okazyjnie na Allegro widziałem jedną. Raczej bym, w okolicy 2000 obstawiał i to dolna granica. Inaczej rzeczywiście się nie opłaca jej sprzedawać. Prawda, że potrzebuję kasy ale za 1200 to raczej nie sprzedał bym.

Co do Panasonica to mam wątpliwość czy podczas kręcenia w nocy czy wieczorem mocnych źródeł światła powstają smugi od nich?
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
to co uwazasz nie jest istotne, istotne jest za ile rynek wyceni, moja kosztowala 5tys i co z tego jak sprzedalem za 1200zl,
powiem tak za ta cene nie warto sprzedawac, ale co zrobic takie zycie.
Jesli chcesz ponad 3tys to smieszne, bo za ta cene to wole Sony 305 ktora Twoja kamere bije jak chce, ale mowie Twoja sprawa, dostanie max 1400zl, ale to max ze szczesciem za 1100zl moze sprzedasz.
Wystawa na allegro z cena minimalna 3tys a sam zobaczysz wycene rynku, niestety licytuja tylko na koniec takie te licytacje sa do dupy
 

arkads

New member
Nie czytałeś uważnie. 3000 to ja dałem. Napisałem ze 2000 to dolna granica. Co z tego, że licytacja jednej kamery skończyła się na 1200. Tyle akurat dali. Widziałem też aukcję za 2600.

Chyba masz na myśli CX350. No nie zupełnie bije we wszystkim jak chce. Choćby nie ma dźwięku 5.1 :p. Akurat kamery z 5.1 są przeważnie droższe.
 
Do góry