sony ex 711. czy warto?

darek87dz

New member
Witam

Przymierzam się do kupna tv. zainteresował mnie model sony ex 711. Obecnie stoi on w media markt za 5500 zł ale dzisiaj jest bez VAT'u więc wychodzi za niego 4300 zł. Podstawowe pytanie czy warto za tą cenę kupić ten tv? Jak tutaj wygląda sprawa z internetem(jest dostęp do youtube?) jak obraz, jak dźwięk?

Z góry dziękuję za pomoc
 

kazikw1

New member
Miałem go parę dni w domu, Youtube jest, ipla też. Obraz bez zastrzeżeń mimo podświetlenia krawędziowego, dźwięk puszczałem przez kino domowe, bo mnie nie zachwycił. Ogólnie, powiem szczerze - fajny :)
Pamiętam jedynie, że miałem kłopoty z odpaleniem filmów z USB :( nie łykał MKV
Szczególnie fajny gadżet Sonego to czujnik obecności; jak przykimasz przy Titanicu to się obraz wyłączy zachowując dźwięk (regulujesz czas bezczynności).
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Mam 40EX711 od grudnia i uważam, że jest bardzo dobry. Wszystko działa świetnie poza czytaniem plików video przez USB. DIVIX ok ale poza tym jest z tym słabo. Lekkie podświetlenie narożników w niektórych momentach. Jednak widoczne jest tylko w zupełnej ciemności. Po kalibracji nie ma problemów z cloudingiem. Duży plus za półmatową matrycę.

Nie piszesz o jaka matrycę chodzi. 5500 to dużo chyba, że jest to 55 cali. Za 4500 kupisz już przez internet następce czyli 46EX720.

Pozdrawiam
 

darek87dz

New member
mam na myśli 46 cali. za 5500 zł ale po odjęciu podatku VAT wychodzi ok 4300 zł. czy model ex711 ma ten czujnik który automatycznie dobiera jasność obrazu do jasności otoczenia, czujnik natężenia światła otoczenia?
 

chomiczki

New member
Nie lepiej kupic 46NX700 za 4880 w promocji bez vat-u? Masz już wbudowany Wi-Fi, do tego szyba która podnosi walory wizualne sprzętu.
 
Do góry