Sony czy LG

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem jakie modele mieliście i czy były po refreshingu ?
Nowe modele są sprawdzane przy kalibracji i nie mają PSE, DSE.
Modele 65Nano , 75Nano, 86 Nano - nie trafiliśmy na problemy przy kalibracji.
Teraz dla niebieskich są w programie gdzie sam wybierasz ceny i to z pełnym pakietem.
 
Ostatnia edycja:

Ziutex

New member
Ja kupiłem w Euro i to wszystko dla tego pewnie. Zart.
Na Rtings tez piszą że DSE to bolączka tego modelu, tak samo twierdzi serwisant LG. Taki "ficzer" w telewizorze za 5k. Dobrze ze nie kupiłem zaraz po premierze bo był za 6k i dziwnie szybko cena spadła co tez dawało do myślenia ale cóż. Dostałem nauczkę zeby sprzęt zamawiać przez internet
 

SDman

Banned
Nie rozumiem, przecież w Euro masz 30 dni na zwrot jak kupisz w stacjonarnym w MM 45 dni ?
Nie trzeba przez internet.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to słabe wieści , ja akurat jestem fanem sportu "różnorakiego" i czaiłem się na 49NANO863 , ale w tym tygodniu zrezygnowałem i chyba dobrze. Jednak dozbieram kasy i część na raty wezmę i będzie OLED LG lub Philips , bo chyba innego wyjścia nie ma . Sony LCD już cenowo podchodzi pod oledy powyższe
 

infoludek

New member
Nie rozumiem, przecież w Euro masz 30 dni na zwrot jak kupisz w stacjonarnym w MM 45 dni ?
Nie trzeba przez internet.

Możliwość zwrotu, o której piszesz, jest do zrealizowania TYLKO dla towaru nieużywanego. Rozpakowanie i podłączenie telewizora, bo jak inaczej można go niby sprawdzić, dyskwalifikuje zwrot towaru kupionego w sklepie stacjonarnym.
TV należy kupić przez internet, z dostawą do domu (nie odbierać ze sklepu ani z punktu) i wtedy masz 14 dni na testowanie. W tym czasie musisz wysłać (elektronicznie lub listownie druk odstapienia od umowy) i od tego czasu masz kolejne 14 dni na dostarczenie towaru.
 

SDman

Banned
@infoludek nie wiem skąd jesteś ale w Łodzi absolutnie możesz zwrócić kupując w sklepie nie dotyczy to tylko produktów tzw. "wyprzedażowych".
Oczywiście powinieneś się zaopatrzyć w stojak nie rozpakowywać podstawy i śrubek, dobrze też mieć pilota uniwersalnego ale tutaj nie będzie problemu jak rozpakujesz pilota.

Ważne- ustalaj z kierownikiem nie z pracownikami Ci zawsze powiedzą, że nie możesz :)
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Raczej, przetestowane na sobie. Umowa z konkretną osobą decyzyjną zawsze była dla mnie wiążąca. Nigdy się nie zawiodłem.
Faktem jest, że o jeszcze nie zakupiony przedmiot dbam bardziej niż o własny.
 

infoludek

New member
@infoludek nie wiem skąd jesteś ale w Łodzi absolutnie możesz zwrócić kupując w sklepie nie dotyczy to tylko produktów tzw. "wyprzedażowych".
Oczywiście powinieneś się zaopatrzyć w stojak nie rozpakowywać podstawy i śrubek, dobrze też mieć pilota uniwersalnego ale tutaj nie będzie problemu jak rozpakujesz pilota.

Ważne- ustalaj z kierownikiem nie z pracownikami Ci zawsze powiedzą, że nie możesz :)

Czyli musisz udawać, że nie korzystałes z telewizora. Załatwić stojak, nie rozpakowywać śrubek, podstawy, mieć pilota uniwersalnego. A i tak wszystko zależy od widzimisię kierownika. Czy przyjmie czy nie. Sklepy Euro to franczyzy, każdy zwrot używki to problem konkretnego sklepu, a nie sieci.
Więc po co komplikować życie? Zamawiasz przez internet, stawiasz TV w miejscu docelowym z przykręcona podstawą i testujesz. Jest ok - zostawiasz. Jak nie robisz zwrot.
 

SDman

Banned
Oczywiście zgadza się choć tak nie robiłem -bałbym się może nie potrzebnie.
Każdy ma swoją "sprawdzoną" metodę.
 

infoludek

New member
W Euro jest więcej obostrzeń, ale jeśli przystępuję do programu, to sklep łaski nie robi. Nigdzie nie jest napisane, że nie można zamocować na podstawie czy na ścianie. Ale na naklejki i folie zabezpieczające trzeba uważać. No i - jak sądzę - na pilota. W niektórych sytuacjach jego stan po kilkunastu dniach użytkowania (np. przez dzieci) może sprawić, że tv nie zostanie przyjęty.

W MM łagodniejsze warunki.

W związku z tym, że kupno telewizora to niestety loteria, nie ma co ryzykować bycia zdanym na łaskę kierowika sklepu. Przy zakupach przez internet (z dostawą bezpośrednio do domu), nikt nie robi problemów ze zwrotem
 

Lirko

New member
Cześć,
Panowie a ja po lekturze wielu wątków tego forum postanowiłem jednak przetestować LG Nano903 w rozmiarze 65 cali.
Przez 3 dni miał dziwną cenę w MM (4949 zł) więc po zakupie online mam otwarte wszystkie opcje. Sprawdzę info od KIKI, że warto :)
 

infoludek

New member
Cześć,
Panowie a ja po lekturze wielu wątków tego forum postanowiłem jednak przetestować LG Nano903 w rozmiarze 65 cali.
Przez 3 dni miał dziwną cenę w MM (4949 zł) więc po zakupie online mam otwarte wszystkie opcje. Sprawdzę info od KIKI, że warto :)

Daj znać. Zwróć szczególnie uwagę na to, o czym tu pisaliśmy.
 

pepe40

New member
Cześć,
Panowie a ja po lekturze wielu wątków tego forum postanowiłem jednak przetestować LG Nano903 w rozmiarze 65 cali.
Przez 3 dni miał dziwną cenę w MM (4949 zł) więc po zakupie online mam otwarte wszystkie opcje. Sprawdzę info od KIKI, że warto :)


I jak kolego wypadły testy?
 
Do góry