Sony czy JVC

evalovsau

New member
Witam,
chce kupic kamerkę - moja pierwsza. All in one byłoby super czyli robienie zdjęć (dobrej jakości) oraz filmiki. Wydaje mi się, ze dwie firmy są godne wyboru: JVC GZ-MC 200 i Sony DCR-HC90E ale którą wybrać ? hhmmmm...moze się mylę. Będe wdzięczna za pomoc :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
To są dwa różne systemy.
Jeżeli zeleż Ci na znakomitej obsłudze , dobraj jkości nagran , dużej ilości zdjęć , szybkiej współpracy z komputerem - to jest dobry wybór.
Jeżeli naważniejszą rzeczą jest jakość nagrania - to Sony bedzie prezentować się lepiej.
Nie wem ile kasy przeznazasz?
Jakie bedzie wykorzystanie tej kamery , w jakich warunkach?
Jakie efekty są potrzebne, czy będzisz brabiać filmy w kompie, dla siebie czy na pokaz?
Konkurentami sa kamery 3 CCD - Panasonica NV GS 140 , JVC GZMC 500 oraz JVC GX 5 - mającej znakomite notowania w USA.

pozdrawiam
 

evalovsau

New member
Witam,
dzieki za odp. "Jakie bedzie wykorzystanie tej kamery , w jakich warunkach?" - kamera ma byc do filmow rodzinnych, wyjazdow, urodziny itp. + fotki + minimalna obróbka typu dodania tytułu. Najważniejsze jest dla mnie dobra jakość filmu oraz fotek. Mój budżet to ok 3200 tys. Napisałeś, że są to 2 różne systemy....hmmm ta dobra i ta dobra ....nadal w kropce. Może oczekuje odp....bierz tą kobieto i bedzie dobrze :) moze jeszcze troche poczytam :)
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do góry