Sony Bravia KDL - 52HX900.

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Model telewizora serii HX900 , Sony KDL-52HX900 uzyskał nagrodę EISA 2010-2011 w kategorii telewizorów LCD 3D.
Pozdrawiam,:D
 

Sych

New member
Teraz to chyba problem z dostępnością tego modelu... Cena jak na jeden z najwyższych modeli to chyba i tak w miarę akceptowalna...
 

Ares78

New member
TV jak znalazl, tylko ta cena...

No niestety jest to najwyższy model w ofercie co pociąga za sobą dość wysoką cenę, tak samo było w przypadku x4500... Osobiście bardziej interesują mnie możliwości 2D bo 3D jeszcze traktuje jako ciekawostkę, telewizory już się chyba nawet pojawiły w sprzedaży więc nic tylko poczekać na pierwsze testy
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam. Na łamach czasopisma "What hifi - video" ukazał się tekst dotyczący telewizora Sony KDL - 46HX903. Ocena tego modelu brzmi: rewelacyjne kolory , dobry dźwięk , tylko bardzo drogi.
Pozdrawiam,:)
 

Ares78

New member
Nie ma co się oszukiwać hx900 nie jest telewizorem dla każdego, jakby nie patrzeć jest to najwyższy model na ten rok i bezpośrednia kontynuacja x4500 który też jak pisałem wcześnie swoje kosztował. Ciekawe jak wypadnie w innych testach i ciekawe czy ktoś w Polsce o takowy się pokusi.
 

PeterMac

New member
Bez reklam
Nie ma co się oszukiwać hx900 nie jest telewizorem dla każdego, jakby nie patrzeć jest to najwyższy model na ten rok i bezpośrednia kontynuacja x4500 który też jak pisałem wcześnie swoje kosztował. Ciekawe jak wypadnie w innych testach i ciekawe czy ktoś w Polsce o takowy się pokusi.

mój kuzyn sie na niego niesamowicie napalił i jak tylko bedzie dostepny bierze z miejsca :-D to sie nim pobawie
 

Ares78

New member
To nie zapomnij się pochwalić, koniecznie ze zdjęciami jeśli miałbyś chwilkę, odnośnie modelu to jak byłem w SC to podobno po tej partii co teraz trafi do sklepów na następną trzeba będzie dość długo poczekać...
 

przemm

New member
Czy moglibyście pomóc mi uczciwie wycenić używany telewizor SONY kdl-52hx900? Ile on może być wart? Kupiony za 12k jakieś 9 lat temu
 
Do góry