Sony Bravia KDL 32U3000

napsterion

New member
Witam serdecznie!

Jestem tu nowy , jeśli wybrałem zły dział z góry przepraszam. :)
Mój problem polega na tym iż telewizor nie wkrywa podłączonych do niego urządzeń HDMI , czy to laptopa czy dekodera cyfrowego Polsatu. Kabel jest ok ponieważ laptop wykrył podłączony TV .
Jestem zielony w tych sprawach. Proszę o pomoc.
 

MrK

New member
Witam serdecznie!

Jestem tu nowy , jeśli wybrałem zły dział z góry przepraszam. :)
Mój problem polega na tym iż telewizor nie wkrywa podłączonych do niego urządzeń HDMI , czy to laptopa czy dekodera cyfrowego Polsatu. Kabel jest ok ponieważ laptop wykrył podłączony TV .
Jestem zielony w tych sprawach. Proszę o pomoc.
Kolega ma identyczny problem (rowniez bravia, nie pamietam dokladnego modelu) - laptop widzi telewizor ale TV nie widzi laptopa. Po wielu próbach okazało sie ze TV nie potrafi wyswietlic rozdzielczosci 1366x762 (o ile dobrze pamietam, mogłem sie lekko pomylic), chociaz w instrukcji jest napisane, ze wyswietla taka rozdzielczosc przy 60hz. Po kilku kombinacjach zostawilismy rozdzielczosc bodajze 720x480 (czy cos takiego) przy 60hz. Jak tylko ustawi sie cos wiecej niz 800 pixeli w poziomie to TV wyswietla out of range. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ze TV nie wyswietla rozdzielczosci, ktora wg. manuala powinien wyswietlac...
Nie probowalismy innego kabla, bo nie było pod ręką, warto sprobowac, ale watpie ze to moze cos zmienic.
 
Ostatnia edycja:
Do góry