Sony Bravia KDL-32R410B problem z DVB-T

kielek

New member
Witam zakupiłem ten model telewizora i chcę go podłączyć do anteny z NC+ do której mam już podłączone dwa inne odbiorniki. Wieć zmienić musiałem konwerter bo miałem poprzedni na 2 odbiorniki kupiłem konwerter: SkyLine CE HD QUAD NA 4 wejścia i poprowadziłem antene z talerza bezpośrednio do telewizora bez żadnego zew. dekodera. Ale jak w ustawieniach wyszukuję anologowo bądź cyfrowo za każdym razem nie mam sygnału i nie znajduję mi żadnych kanałów. Mam nadzieję że to jakoś dobrze wam to opisałem i mam nadzieję że ktoś z was mi pomoże
 

tdx

New member
Bez reklam
tak, antena kierunkowa lub siatkowa w zależności jaka jest odległość do nadajnika i jaka jest charakterystyka terenu....

TV musiał by mieć wbudowany tuner satelitarny DVB-S by Twoje obecne podłączenie zadziałało...
 

digitalus

Banned
Witam
Jesli mieszkasz w duzej odleglosci od nadajnika to przy pomocy anteny pokojowej mozesz nie odebrac programow z dvb-t lub odbierzesz tylko jeden lub dwa muxy z ktorych moc nadajnika jest najwieksza.
Zalezy w jakiej odleglosci od nadajnika mieszkasz.Trzeba sprawdzic.Jesli odleglosc od nadajnika jest mala to odbierzesz sygnal bez problemu nawet na kawalku przewodu antenowego lub antenie teleskopowej od starego telewizora.
Nadajniki - Telewizja Cyfrowa DVB-T w Polsce
http://telewizja-cyfrowa.com/anteny-dvb-t/

Jesli odleglosc od nadajnija jest duza to trzeba kupic antene zewnetrzna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry