Sony Bravia HX950

xroma

New member
1.jpg


Nowy flagowy Sony Bravia TV HX950 Series! Dostępny w 55 lub 65 ",

Full HD trafi do japońskich sklepów pod koniec listopada w nieznanej jeszcze cenia. Te nowe Bravia nie tylko wyposażony jest podwójny tuner cyfrowy, nagrywanie USB, 3D i Sony X-RealityPRO Image Engine, ale także w nowy system podświetlania ledowego "Intelligent Sony"
Wreszcie HX950 Series ma możliwość zdalnej obsługi mediów (Android i iOS) jak YouTube, Hulu, Video Nieograniczone usługi VOD, DLNA i wsparcie Twitter, Facebook, jak i Skype.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Swietna alternatywa Lcd w tej przekatnej (65") dla plazm (Panas i Samsung) gorzej bedzie z cena jak znam Sony, ta moze byc zaporowa dla wielu klientow.
Z drugiej jednak strony nie dla psa kielbasa.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Widać że Sony nie stoi w miejscu i wprowadza Flagowy TV
Podobnie jak @armanig ciekawi mnie jaka będzie CENA !!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
za 55 cali pewnie jakies 12 tys.... jak nie lepiej. I ciekawe jaka bedzi epodstawa czyta badziewna czy taka jak w USA do modelu 850.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego trzeba dobrze czytac co napisalem. Mi chodzi o 55 cali ze bedzie gdzies kosztowal w granicach 12 tys lub troszke wiecej.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Myślę , że cena za telewizor firmy Sony 55HX950 będzie oscylowała pomiędzy 11000 a 12000 pln.
Pojawiła się niespodziewanie alternatywa wyboru pomiędzy zakupem "topowego"telewizora firmy Philips
a zakupem tego modelu telewizora firmy Sony. I bardzo dobrze , że tak się stało.:)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak alternatywa na pewno jest i dobrze tylko ze dla tych co mysla o 60 calach bo soniak nie bedzie w 46 calach robiony. Ale fajnei sie stalo i zapewne mneij problemow technicznych bedzie z sonym jak w przypadku philipsa, bo tam czesto cos jest nie tak , chyba ze sie strafi dobry egz. bez wad to wtedy bajka jest czego moze doswiadczyc Accu czy kriswas.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
dzisiaj w center sony pan troche ostudzil zapaly na ten model , bo pwoiedzial ze byc moze ten tv bedzie tylko powiedzmy na Japonie, USA, moze na czesc krajow europy zach. ale do Polski nie koniecznie musi trafic.... wie ktos cos na ten temat?
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No niestety nasz kraj to tylko zielona wyspa dla naszego rzadu , dla inwestorow to juz tak srednio :) ale zobaczymy czas pokaze.
Lolek
 

lm648

Banned
dzisiaj w center sony pan troche ostudzil zapaly na ten model , bo pwoiedzial ze byc moze ten tv bedzie tylko powiedzmy na Japonie, USA, moze na czesc krajow europy zach. ale do Polski nie koniecznie musi trafic.... wie ktos cos na ten temat?
Lolek
W ramach uzupełnienia wypowiedzi, ten Pan to tzw. "doradca klienta" czyli po naszemu tylko sprzedawca i to na tyle, resztę przeczytaj "między wierszami" :-D
 
Ostatnia edycja:

PeterMac

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
Dokładnie- jeszcze na początku roku z takim delikwentem rozmawiałem że seria 950 wyjdzie pełny full led ,a on na to że seria 850 będzie najwyższa w roku 2012.Sprzedawcy rzadko mają pojęcie w takich sprawach...
jakby był myślący to by odpalił już w piątek stronę Sony.pl gdzie te tv widnieją.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokaldnie tu masz racje bo ja jak sie pytalem to nie wchodzilem na strone sonego a on zapytany o te serie mogl chociaz tyle zrobic ale coz sa ludzie i sprzedawcy wiec wiadomo to zalezy kto i jak podchodzi. W innym SC akurat tam lepsi sprzedawcy [pracuja naprawde widac ze lubia to ale akurat tam mam dalej wiec bylem przypadkowo w pewnym centrum handlowym i tam jest Sc tylko ze gorzej jest z fachowscia na pewne tematy. Ale dzieki za info. Bo ja chyba bym nie zerknal na stroen sonego bo tam dosyc pozno wchodza nowosci na te strone nasza. A tu prosze od razu zapowiedz i jest juz na stronie:) Ale mysle ze na poczatek to na pewno cena za 55 cali bedzie 12 tys jak nie lepiej.
lolek
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Niech wychodzi coraz więcej full ledów, "halo" przy fullledzie jest znacznie mniej dokuczliwe niż szarość całej sceny czy też clouding. Mam tylko nadzieje że sony tym razem zejdzie z input lagiem ponieważ wartości osiągane przez ich tv nie należą do najmniejszych a wręcz przeciwnie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na targach Ifa stwierdzono, że model raczej nie trafi do Polski.
Stwierdzono, że zbyt krótki jest okres żywotności modelu.
 

accu

New member
Bez reklam
Na targach Ifa stwierdzono, że model raczej nie trafi do Polski.
Stwierdzono, że zbyt krótki jest okres żywotności modelu.

Witam,

To co w Japonii , czy w USA będzie "żywotny" , a w Polsce nie.
Nie pisz takich niesprawdzonych wiadomości.:?:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry