Sony - black friday

gienek1939

New member
Cześć,
z racji tego, że za 3tyg będzie black friday, może będą zniżki na tv.

Obecnie chciałbym kupić Sony 55'. Z tego co tutaj wyczytałem odradzacie oled. Proszę zatem o pomoc jaki model/modele polecicie mi jeśli trafią się promocje ?
TV 4k będzie do oglądania netflixa+iptv+platforma cp. Oczywiście aby tv miał Sony Sync gdyż posiadam ZF9+SA Z9R i chciałbym pilotem od tv obsługiwać.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć maksymalnie na zakup?
Co do odradzania TV Oled. To nie do końca tak. To bardzo dobre telewizory, ale mają też swoje wady (zresztą jak każda technologia) - np. możliwość wypalenia. Grozi to wtedy jeżeli chcesz używać go jako monitora do komputera, lub np. oglądasz bardzo dużo kanałów informacyjnych z paskami (długo wyświetlane elementy statyczne obrazu). Do seansów filmowych sprawdzi się bardzo dobrze.
 

gienek1939

New member
+- 3,5k (max 4k liczę na wyprzedaże jakieś i może wtedy do 3,5k przecenią), rozumiem, ale też odrzuciłem oleda ze wzg finansowych, w takim przedziale finansowym to oleda 55' nie kupię (może używkę, ale preferuję nowego), co do oglądania to filmy + sport, informacji nie oglądam.
 

gienek1939

New member
Tak masz rację, źle popatrzyłem na miesiące mój błąd. No ale to nie zmienia faktu aby się przygotować, a nóż wpadnie jakaś okazja wcześniej :)
 

airdw

New member
Do zf9 kupiłem oleda lg cx. Soundbar włącza się sam po uruchomieniu tv i głośnością regulujesz pilotem od tv. Reszta funkcji już na pilocie od Sony
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
to czekaj ze mna na KD-55XH9005, extra TV, spedzilem mase godzin czytajac recenzje, testy itp. (jak na swoja cene). Oby byl ponizej 4 tys :) Kiki, liczymy na Ciebie :)

btw. Black Friday bedzie, ale za 6,5 tyg., 27 listopada :)
 
Ostatnia edycja:

gienek1939

New member
@marciniozo, @airdw - dziękuję za podpowiedzi

@drosophilia, no właśnie też mi tak po opisie sie wydał najlepszy i też pomyślałem, aby cena spadała poniżej 4k i brać :) Tak tak wiem, źle popatrzyłem na miesiące :p
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Wygląda na to, że wypierniczył się mój post o prawdziwym black friday w Sony jakieś trzy miesiące temu...
Komuś wyraźnie podane ceny przeszkodziłyby w interesach...
To go przypomnę:


Trzy miesiące temu to był w Sony prawdziwy black friday. Sony KD85ZG9 z normalną gwarancją był do kupienia za 30 tys. zł. Normalna cena z tego roku to była 40tys. W ubiegłym kosztował prawie 69tys.zł!
Ale wykrzesał niebotyczne 4000 nitów! Nieosiągalne dla żadnego innego TV!
Ale dzisiaj już w Polsce nieosiągalny...
 
Ostatnia edycja:
Do góry