Sony BDP-S550 vs Samsung BD-P2500

Gucio50

New member
Bez reklam
mobor napisał:
... ...Leonsjo - spokojnie kup 350..
Nie daj zrobic się w bambuko jak Gucio ... ...
Widzisz Mobor było tak.
Obejrzałem na blu-ray.com i na sony.pl informacje o 550 i 350

Na obu tych witrynach 350 NIE miał obsługi USA, BD-Live oraz nie miał dekodera HA Master Audio. Cenoiwo, dla mnie różniły się o około 300-350zł.

No to kupiłem.

Teraz, poszedłem do sklepu, nie internetowego, tyko napiechotę i sam zobaczyłem że z tym USB to rację masz ty a nie opisy sony, co mnie niepomiernie zadziwiło. :confused:


Zresztą zobacz sam http://www.sony.pl/product/CompareP...Name=BDP-S350&models=BDP-S550&models=BDP-S350
 

mobor

Banned
Gucio - ja to wszystko wiem
Cały czas klaruję Ci jak umiem żebyś kupił 350 bo dla Ciebie to bedzie na prawdę optymalny sprzet a za zaoszczędzony grosz kupisz flaszkę czegos dobrego i jeszcze zostanie na elegancki ciuch dla kobity...
Czy podpiąłbyś do swojego Onyo 350 czy 550 - dzwiek bedziesz miec taki sam
Oba tez mają tą samą obsługę internetu.
To jest ten sam sprzęt - rozni sie niewielkimi detalami które dla Ciebie są ABSOLUTNIE nie przydatne
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak żeby troche uspokoic temat:) - Muszę sie pochwalić = dziś stałem się - jak na razie - szczęśliwym posiadaczem blu-raya Samsunga 2500 - po pierwszych pobieżnych testach obraz generowany z płyt BD jest - moim zdaniem - znakomity. Reszte powoli będę testowal i poznawał. :)
 

wujo1

New member
robcio - gratulacje życze żeby ci długo i dobrze służył :cool:
widzisz guciu lepiej przejść się do sklepu i zobaczyć na własne oczy a nie wyczytywać z neta i się sprzeciwiać z nami (którzy już ten sprzęt posiadają )
:D:D
 

Koriolan

New member
Hmm a jak na tle tych nowszych wygląda mój stary-nowy Panas BD10?
właśnie mam za sobą pierwszy film BR- Black Hawk Down. Tylko w 720p ( subiektywnie lepije niż 1080p bo TV nie skaluje w dół)

Dźwięk PCM przez optyczny- jak dla mnie bardzo bardzo szczególowy.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Kupiłem na allegro 850zł sklep w 8km ode mnie więć i pewna gwarancja i przesyłka odpada w poniedziałek po niego jadę.
Dajcie linki do sklepów z płytkami blu ray może kto chce sprzedać używane?
Pisać na gg 7884118 kupię ale tylko za pobraniem.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Też go wczoraj widziałem w Euro AGD za 799zł jak ja kupowałem wiedziałem o promocji w sklepie dla idiotów niestety juz były wysprzedane.
Byłem w kinie na ostatniego Bonda i mogę powiedzieć że w domu mam lepszy obraz na moim projektorze Epson z blu-ray oczywiście nie tak duży jak w kinie .
 
Do góry